Bydgoszcz

“Rewelacja! ”
Bierhalle — recenzja

Bierhalle
Nr 85 wśród 318 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Bierhalle po raz pierwszy i na pewno nie ostatni! Przepyszne jedzenie i obsługa na wysokim poziomie! Polecam wszystkim:)

Dziękujemy, aniawinia

Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niejednokrotnie odwiedziłem to miejsce w celu napicia się przyzwoitego piwa i przekąszenia czegoś dobrego. Miejsce to mieści się w wspaniałym budynku z cegły przy ulicy Jagiellońskiej. Jego wystrój oraz przestrzeń sprawia, iż z wielką śmiałością można byłoby tam zorganizować imprezy okolicznościowe.
Jak już wspomniałem, miejsce to odwiedziłem wiele razy. Powodem tego jest przede wszystkim wystrój, oferta, a może i co najważniejsze bardzo miła obsługa kelnerek i kelnerów. Zawsze z uśmiechem i paroma słowami dostaję od nich to co zamawiałem. Jedzenie, które tu serwują jest smaczne, ale to przede wszystkim piwo jest głównym punktem programu. Ważone na miejscu, kątem oka widoczni warzelnicy, którzy co raz to któryś z rzędu sprawdzają temperatury swoich kadzi... daje to obraz pitego piwa niczym bułeczek wyciągniętych prosto z pieca, mianowicie musisz sięgnąć po jedną z nich.
Dodatkowym atutem tego miejsca są występy zespołów na żywo w każdą sobotę, które umilają czas spędzony nad degustacją.
Miejsce to z pewnością mogę polecić wszystkim szukającym dobrych dań i znakomitego piwa w miłym bawarskim klimacie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Indiehuman
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Bardzo szybko udało sie ustawić stoły dla większej grupy bez żadnego problemu. Dania i napoje wszystko przyniesione w jednym czasie. Nie bylo zadnego problemu z rozdzieleniem rachunku. Na koniec jeszcze naleweczka. Cala grupa byla bardzo zadowolona na pewno zorganizujemy cos jeszcze nie raz :)

Dziękujemy, robertgrabowski
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

obsługa przez Panią Kierowniczke Zmiany Agaty na najwyższym poziomie. W Dniu Kobiet czułam się wyjątkowo! Darmowa lampka wina, kwiat wręczony przez kelnera na pożegnanie... Wieczór idealny, na pewno wrócę nie raz :)

Dziękujemy, annacharzykowska
Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja, przemiła, profesjonalna obsługa zasługująca na 5+!! Pani kelnerka bardzo uprzejma, widać, że lubi swoją pracę. Wszyscy pracownicy uśmiechnięci i pomocni a dania przepyszne. Piwo najlepsze w Bydgoszczy!! Pan piwowar tez zasługuje na wyróżnienie, przemiły!!
Na pewno tam wrócę jescsze nie raz.

Dziękujemy, Marta C

Bierhalle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bierhalle? Podziel się wrażeniami!