“Słabiutko”
Bulwar Bistro — recenzja

Bulwar Bistro
Nr 83 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)

Ocena dotyczy śniadania a konkretnie szakszuki o konsystencji wodnistej zupy. Bardzo słabe choć sam smak był w miarę ok, zjadłam to jedynie dlatego że spieszyłem się na spotkanie i nie miałam czasu na żaden ruch, ale to danie powinno wrócić do kuchni. Z plusów bardzo dobry chleb. Mój towarzysz jadł jajko po benedyktyńsku i było ok wiec może po prostu miałam pecha. Co nie zmienia faktu ze kuchnia nie powinna wydać dania w takim stanie. Oblsługa średnia. Nie specjalnie mam ochotę aby dać temu miejscu druga szanse.

Dziękujemy, mmgosh

Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Razem z żoną byliśmy w porze obiadowej i dań tego typu jest co prawda mało. Ja wybrałem Ramen, który był bardzo dobry. Żona skusiła się na pancakesy, których porcja była niestety za mała w stosunku do ceny. Na plus muzyka i obsługa.

Dziękujemy, Pabloixas
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Udaliśmy się na późne śniadanie z mężem. Zamówiliśmy humus, szekszukę i kanapkę z rostbefem. Kanapka przepyszna zwłaszcza sos tatarski. Szekszuka nie przypomina znanej nam z Izraela. Za mało wyrazista. Humus niestety porażka - mdły, brakuje tahiny, czosnku i soku z cytryny. Do tego grudkowate - proponowałabym go lepiej doprawić i na koniec miksowania dodać trochę lodowatej wody. Ceny dosyć wysokie za śniadanie z sokiem i kawą dla 2 osób zapłaciliśmy ponad 100 zł.

Dziękujemy, DKlu
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na mapie Bydgoszczy brakowalo takiego miejsca - śniadaniownia z pieczywem z własnego wypieku. Jedzenie bardzo dobre, składniki z wysokiej półki, pieczywo jest obłędne!, jednak ceny mogłyby być trochę niższe (na śniadanie dla dwóch osób trzeba liczyć minimum 50zl). Obsługa BARDZO miła, lokal klimatyczny i przytulny.

Dziękujemy, PaniHerbatka
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kanapka ze śledziem - rewelacja! Wypad ze znajomym na szybką przekąskę uważam za udany. Polecam i pozdrawiam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 595tomaszb

Bulwar Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bulwar Bistro? Podziel się wrażeniami!