“dwa posiłki - przed i po spływie kajakowym”
Restauracja Ugotowany — recenzja

Restauracja Ugotowany
Nr 60 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opis: Restauracja Ugotowany tętni życiem cały rok. Pełni zapału, pasji oraz dobrego humoru podążamy śladami tradycji i nowoczesności. Gotowanie jest dla nas zabawą ale nigdy żartem, a obsługa sprawia, że każdy czuje się u nas jak u siebie.
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Najbardziej pochwaliłbym lemoniadę ale niestety przy drugiej wizycie była zupełnie inna (dużo gorsza i za słodka) Z dań najlepszy był Devolay, schabowy z kością, żeberka. Przyzwoita golonka i zraz wołowy (danie dnia) Ciekawa wersja drobiowej wątróbki ze słodkimi dodatkami i sałatą. Porcje duże. Jadłem tam również czerninę – najlepszą jaką do tej pory podano mi w restauracji.

Dziękujemy, Lasz L

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, przemiła obsługa, niezły wybór win, dobre piwo.
Zjedliśmy obiad - kilka dań, zupy, napoje i jesteśmy bardzo zadowoleni. Porcje duże, ładnie podane. Ciekawe zestawy. Jako smakosz muszę przyznać REWELACYJNA CZARNINA. Szef musi pilnować zespołu - żebra lekko przesolone (ja lubię słone potrawy więc mi pasowało, ale inni mogą być niezadowoleni.
Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa.

1  Dziękujemy, FiLiPo_64
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemnie. Idealnie na zatrzymanie się na chwile ma trasie. Miejsc parkingowych jest pod dostatkiem. Średnia polka cenowa. Kawa i deser w porządku.

1  Dziękujemy, Lady_Wr
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja jedzenie smaczne ,desery podawane i wykonywane w nowoczesny sposób gorąco polecam

Dziękujemy, MOsinski
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Jadąc na Kaszuby rozglądaliśmy się za jakimś miejscem gdzie moglibyśmy zjeść śniadanie.
Niestety po drodze zostały już chyba tylko fast foody i niezbyt sympatyczne restauracje przy stacjach benzynowych.
Ale wyjeżdżając z Bydgoszczy na północ drogą na Koronowo natknęliśmy się na coś naprawdę wspaniałego.
Restauracja "Ugotowany" to naprawdę przesympatyczne miejsce.
Pora była już trochę późnawa na śniadanie, a my nie chcieliśmy jeszcze jeść dań obiadowych.
Niesamowicie miły i kompetentny Pan Kelner zaproponował nam specjalnie dla nas przygotowaną jajecznicę.
Uwierzcie lub nie, ale tak doskonałej jajecznicy w dwóch wariantach, na masełku i na boczku, już dawno nie jedliśmy.
Do tego podana ze świeżą (nie z lodówki !!!) sałatką i przepysznym ciepłym, na miejscu upieczonym, chlebem.
A na koniec naprawdę świetna kawa.
Już dawno nie trafiliśmy na coś tak wspaniałego :-)
Obsługa niesamowicie sprawna i bardzo sympatyczna.
Pan Kelner nie tylko sprawnie wszystko załatwił ale i znalazł czas i ochotę aby z nami porozmawiać.
Już dawno nie czuliśmy się tak dowartościowani jako klienci.
Gdyby można było za to wszystko dać wyższą ocenę niż możliwa, to bez wahania przyznalibyśmy Szóstkę.
Szkoda tylko, że nie mogliśmy spróbować innych dań z karty, ale może uda nam się tu kiedyś powrócić i to zrobić.
Majka i Ryszard z Katowic

Dziękujemy, Ryszard_Polska

Restauracja Ugotowany — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ugotowany? Podziel się wrażeniami!