Bydgoszcz
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Szukałam budżetowego hotelu na jedną noc będąc przejazdem z Bydgoszczy. Silver spełni zadanie - pokój czysty i zadbany, wifi, spory parking przed hotelem (za to dojazd do niego bo bardzo kiepskiej drodze). Trafiłam akurat na falę upałów więc brak klimatyzacji dał się w nocy we znaki. Za to sympatyczna obsługa i ekspresowy check-in i check-out.

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, jagodaj2018
Zrecenzowano: 3 lipca 2018

Pokój rodzinny na jedną noc. Pokój przestronny a raczej dwa pokoje. Widok na parking dzięki czemu można obserwować auto (zapakowane na wakacje). Śniadanie umiarkowane. Duży plus za możliwość a nawet namawianie do zrobienia kanapek na wynos. Obsługa miła i pomocna. Uwaga na dojazd do parkingu, który wygląda straszenie (dojazd) parking całkiem przestronny. Ceny mogłyby być odrobinę niższe.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam rodzinny, dwa TV
Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, 955micha_m
Zrecenzowano: 21 marca 2018

Nad łóżkiem jest zainstalowany czujnik (dymu?) w wersji dla sektora przemysłowego. Co kilka sekund urządzenie prosto w oczy strzela błyskiem z diody, coś w rodzaju lampy błyskowej w aparacie fot. (defekt ujawnia się w nocy po zgaszeniu świateł) Zaaplikowałbym takie same urządzanie nad łóżkiem właścicielowi hotelu.... Zmarnowana, nie przespana noc... Nie polecam noclegu w tym hotelu

Wskazówka dotycząca pokoi: czujniki dymu nad łóżkiem z diodą błyskową, migająca co kilka sekund. Razi po oczach (defekt widoczny w nocy po zgaszeniu światła)
Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, webe99
Zrecenzowano: 7 lutego 2018

Jestem osobą poruszającą się na dużym wózku elektrycznym, szukałam odpowiednio dostosowanego hotelu- pokoju. 1. Bardzo szybka odpowiedź z hotelu dotycząca wymiarów, drzwi, miejsca w pokoju itp, oraz zdjęcia pokoju dostosowanego- w innych hotelach na samą informację czekałam kilka tygodni.
W pokojach czysto,i dużo miejsca, bez problemu i w łazience i w pokoju robiłam obroty na wózku.
Łazienka dobrze wyprofilowana ze stołkiem stabilnym i dużym.
Jedyny minus to brak ustawianego pod kątem dużego lustra które często dla osób na wózkach jest ułatwieniem, ale niekoniecznie.
Śniadanie smaczne, duża zaleta to kanapki i kawa na drogę :)
Wejście do budynku - winda.

Wskazówka dotycząca pokoi: Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, blackrose1982
Zrecenzowano: 27 września 2017

Jak w tytule - 10 min taxsówką do centrum - 10 zł. Pokoje wysprzątane idealnie. Czysto, przestrzenie, łazienka jak w 4*. Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Same zalety. Bardzo wysoki stosunek ceny do standardu, Bardzo szczerze polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Jacek B