Bydgoszcz
Zrecenzowano: 21 marca 2018

Nad łóżkiem jest zainstalowany czujnik (dymu?) w wersji dla sektora przemysłowego. Co kilka sekund urządzenie prosto w oczy strzela błyskiem z diody, coś w rodzaju lampy błyskowej w aparacie fot. (defekt ujawnia się w nocy po zgaszeniu świateł) Zaaplikowałbym takie same urządzanie nad łóżkiem właścicielowi hotelu.... Zmarnowana, nie przespana noc... Nie polecam noclegu w tym hotelu

Wskazówka dotycząca pokoi: czujniki dymu nad łóżkiem z diodą błyskową, migająca co kilka sekund. Razi po oczach (defekt widoczny w nocy po zgaszeniu światła)
Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, webe99
Zrecenzowano: 7 lutego 2018

Jestem osobą poruszającą się na dużym wózku elektrycznym, szukałam odpowiednio dostosowanego hotelu- pokoju. 1. Bardzo szybka odpowiedź z hotelu dotycząca wymiarów, drzwi, miejsca w pokoju itp, oraz zdjęcia pokoju dostosowanego- w innych hotelach na samą informację czekałam kilka tygodni.
W pokojach czysto,i dużo miejsca, bez problemu i w łazience i w pokoju robiłam obroty na wózku.
Łazienka dobrze wyprofilowana ze stołkiem stabilnym i dużym.
Jedyny minus to brak ustawianego pod kątem dużego lustra które często dla osób na wózkach jest ułatwieniem, ale niekoniecznie.
Śniadanie smaczne, duża zaleta to kanapki i kawa na drogę :)
Wejście do budynku - winda.

Wskazówka dotycząca pokoi: Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, blackrose1982
Zrecenzowano: 27 września 2017

Jak w tytule - 10 min taxsówką do centrum - 10 zł. Pokoje wysprzątane idealnie. Czysto, przestrzenie, łazienka jak w 4*. Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa. Same zalety. Bardzo wysoki stosunek ceny do standardu, Bardzo szczerze polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Jacek B
Zrecenzowano: 19 lipca 2017

Nowiutki hotel, dopiero co otwarty. Pokoje czyste, wszystko nowe. Bardzo dobre śniadania. W pokoju biurko i dostęp do WiFi. Duży plus za parking i widok na rzekę (z części pokoi). Z hotelu jest dobry i prosty dojazd na Stare Miasto (tramwaj, autobus). Polecam.

Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Monika O
Zrecenzowano: 12 lipca 2017

Hotel zupełnie nowy, byliśmy jego gośćmi pierwszego dnia od otwarcia. Wszystko w należytym porządku, czysto, ładnie, pokoje funkcjonalne, przyjemne, podobnie łazienka. Łóżka wygodne. Śniadania smaczne, przyzwoity wybór produktów dobrej jakości. Dobra lokalizacja.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na rzekę.
Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa