“Może następnym razem będzie lepiej ”
Karafka Wine Bar — recenzja

Karafka Wine Bar
Nr 15 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)

Moi znajomi bardzo polecają to miejsce. Byłam tam po raz pierwszy i chyba nie najlepiej trafiłam bo nie byłam zbyt zadowolona, choć muszę przyznać ze wyczuwam tam potencjał i raczej dam temu lokalowi jeszcze szansę. Zamawiałam menu lunchowe, które jest specyficznym posiłkiem. Wiadomo że cudów nie należy się spodziewać ale można z niego sprytnie wybrnąć. Przede wszystkim było nierówno. Na pierwsze zupa czosnkowa, bardzo dobra, fajne dodatki, bez uwag na pięć. Dania drugie - tu już było gorzej. W wersji wege, Burger z cieciorką. Jedzony na raz mało korzystny. Lepiej smakował kiedy osobno jadło się sam kotlecik, a następnie osobno samą bułkę, człkiem niezłą. Całości towarzyszyły słabe ziemniaczki. Wersja mięsna jako dodatek miała fryty, lepsze niż ziemniaczki ale tez bez szału. Do tego skrzydełka które byłyby znacznie lepsze gdyby zostały zamarynowane a nie jedynie obtoczone w przyprawach. Całość jak najbardziej zjadliwa ale liczyłam na więcej.

Dziękujemy, mmgosh

Zrecenzowano 11 września 2019

Serdecznie polecam, restauracja serwuje pyszne śniadania za jedyną złotówkę do każdej kawy.
Obsługa bardzo miła, kelnerzy znają się na potrawach, które serwują, potrafią doradzić (tu podziękowania dla Pana Bartka za polecenie tostów francuskich).
Polecam! :)

Dziękujemy, Marlena B
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszności w menu. Nie zrobiliśmy zdjęć, bo za bardzo się spieszyliśmy, aby zjeść te cuda. Kelnerka ciepło nas przywitała i zadbała o dobry serwis. Klimatyczny lokal nadaje się na spotkanie ze znajomymi czy randkę. Na 100% tam wrócimy.

Dziękujemy, I4902QJmartaf
Zrecenzowano 5 września 2019

Klimat i jedzenie jest rewelacja :) Pani Menager Magda - lepszej obsługi nie można oczekiwać. Kobieta wie co robi i zna się na rzeczy. Wieczorki z muzyka na żywo to super pomysł - organizacyjnie pięknie to wyglada. Panowie robią świetną robotę. Jeśli chodzi o obsługę w knajpie miła i uczynna , zna się na tym co robi - a to jedyny zarzut to ta cała Pani Pola- Na drinki czeka się masakrycznie długo - ważniejsze gadanie ze wszystkimi niż obsługa klienta. Widać ze ma w nosie robotę. A co do ubioru to szefostwo powinno zwrócić uwagę- piersi na wierzchu to raczej nie w tym miejscu. Zero klasy.

1  Dziękujemy, Gosia K
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo miła obsługa. Serwują przepyszne ciasto czekoladowe. Lokal niezbyt duży ale z charakterem. Polecam.

Dziękujemy, karolinawalkowiak

Karafka Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karafka Wine Bar? Podziel się wrażeniami!