Bydgoszcz

“Śniadania”
Karafka Wine Bar — recenzja

Karafka Wine Bar
Nr 15 wśród 317 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 11 września 2019

Serdecznie polecam, restauracja serwuje pyszne śniadania za jedyną złotówkę do każdej kawy.
Obsługa bardzo miła, kelnerzy znają się na potrawach, które serwują, potrafią doradzić (tu podziękowania dla Pana Bartka za polecenie tostów francuskich).
Polecam! :)

Dziękujemy, Marlena B

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszności w menu. Nie zrobiliśmy zdjęć, bo za bardzo się spieszyliśmy, aby zjeść te cuda. Kelnerka ciepło nas przywitała i zadbała o dobry serwis. Klimatyczny lokal nadaje się na spotkanie ze znajomymi czy randkę. Na 100% tam wrócimy.

Dziękujemy, I4902QJmartaf
Zrecenzowano 5 września 2019

Klimat i jedzenie jest rewelacja :) Pani Menager Magda - lepszej obsługi nie można oczekiwać. Kobieta wie co robi i zna się na rzeczy. Wieczorki z muzyka na żywo to super pomysł - organizacyjnie pięknie to wyglada. Panowie robią świetną robotę. Jeśli chodzi o obsługę w knajpie miła i uczynna , zna się na tym co robi - a to jedyny zarzut to ta cała Pani Pola- Na drinki czeka się masakrycznie długo - ważniejsze gadanie ze wszystkimi niż obsługa klienta. Widać ze ma w nosie robotę. A co do ubioru to szefostwo powinno zwrócić uwagę- piersi na wierzchu to raczej nie w tym miejscu. Zero klasy.

1  Dziękujemy, Gosia K
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo miła obsługa. Serwują przepyszne ciasto czekoladowe. Lokal niezbyt duży ale z charakterem. Polecam.

Dziękujemy, karolinawalkowiak
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, w szczególności pan Adrian - którego ciepło pozdrawiam!:) Był bardzo pomocny w doborze win i dań. Sałatka na przystawkę, kurczak zagrodowy - jako danie główne - MISTRZOSTWO. Wina które wybraliśmy, pasowały idealnie. Miejsce bardzo klimatyczne z miłą atmosferą. Spędziłam świetnie czas i na pewno wrócę ponownie!

1  Dziękujemy, Aleksannn

Karafka Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karafka Wine Bar? Podziel się wrażeniami!