Bydgoszcz

“Miły wypad ze znajomymi”
Karafka Wine Bar — recenzja

Karafka Wine Bar
Nr 15 wśród 317 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 5 września 2019

Klimat i jedzenie jest rewelacja :) Pani Menager Magda - lepszej obsługi nie można oczekiwać. Kobieta wie co robi i zna się na rzeczy. Wieczorki z muzyka na żywo to super pomysł - organizacyjnie pięknie to wyglada. Panowie robią świetną robotę. Jeśli chodzi o obsługę w knajpie miła i uczynna , zna się na tym co robi - a to jedyny zarzut to ta cała Pani Pola- Na drinki czeka się masakrycznie długo - ważniejsze gadanie ze wszystkimi niż obsługa klienta. Widać ze ma w nosie robotę. A co do ubioru to szefostwo powinno zwrócić uwagę- piersi na wierzchu to raczej nie w tym miejscu. Zero klasy.

1  Dziękujemy, Gosia K

Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo miła obsługa. Serwują przepyszne ciasto czekoladowe. Lokal niezbyt duży ale z charakterem. Polecam.

Dziękujemy, karolinawalkowiak
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, w szczególności pan Adrian - którego ciepło pozdrawiam!:) Był bardzo pomocny w doborze win i dań. Sałatka na przystawkę, kurczak zagrodowy - jako danie główne - MISTRZOSTWO. Wina które wybraliśmy, pasowały idealnie. Miejsce bardzo klimatyczne z miłą atmosferą. Spędziłam świetnie czas i na pewno wrócę ponownie!

1  Dziękujemy, Aleksannn
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaprosiłam rodzinę na obiad urodzinowy, każdy zamawiał to na co miał ochotę. Wystrój super, bardzo elegancki, wygrywają juz samą lokalizacją. Co do dań, kurczak smaczny, ale jednak je sie rownie oczami a wrazenie wizualne było średnie. Panowie zamowili mięsną ucztę: żeberka, kurczak, boczek. Tu spodziewalam sie czegoś mega, ze az na sam widok można paść. I tu znów wizualnie średnio, miska z mięsem. Spodziewałam się mega kawalka żeber, fajnie upieczonego kurczaka no i super chrupiącego boczku. Tymczasem boczek nie był w ogole cheupiacy, kurczak jak z poprzedniego dania no i mala porcja żeberek. Paella za to wygrała, chociaz Brakowalo jej muli w skorupkach i świeżych ziół, ale miala mnóstwo owoców morza i byla dobrze doprawiona. Obsluga bardzo mila, bez zarzutu. Slowem- spodziewalam się czegoś więcej, chociaż dania były smaczne, to nie jest to miejsce do którego bym chętnie wróciła.

1  Dziękujemy, ma_gorzatak835
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

W Karafce byłem slużbowo, jak gros moich wizyt w restauracjach. Ciekawy, niezobowiązujący wystrój, z całą ścianą wyeksponowanych win, co jasno daje do zrozumienia, że jesteśmy w Winebar.
Zachęcony sugestią wybrałem Gravlaxa i Serca. Trzeba przyznać, że zarówno ekspozycja na talerzu, dobór składników jak i smak zdecydowanie przewyższał przeciętną polskich winebarów. Do tego Pan Kelner Max zapropowował Prosecco aby milej płynąl czas, no i po kieliszku wina do każdej z przystawek.Super.
Podsumowując Karafka to miejsce z dobrym jedzeniem profesjonalna obslugą, bardzo ciekawą selekcją win w tym kieliszkowych, któremu sukces jest pisany.Bravo.

Dziękujemy, 382grzegorzw

Karafka Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karafka Wine Bar? Podziel się wrażeniami!