“Bezapelacyjne 5 gwiazdek.”
Czosnek i Oliwa — recenzja

Czosnek i Oliwa
Nr 1 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)

Była przemiła obsługa. Kelner od razu zaprosił do zamówionego stolika i podał karty. Na pierwszy posiłek nie trzeba było nawet czekać 10 minut, podobnie było również z daniem główny. Tylko czekając na deser mieliśmy uzbroić się w cierpliwość bo "będziemy musieli poczekać 12 minut" :)
Wszystkie dania były na prawdę smaczne. Polecam zwłaszcza zupę grzybową z boczniaków.
Jeśli ktoś miałby dylemat czy na deser zamówić Foundanta czekoladowego... To niech bierze w ciemno! Bo jest fantastyczny.

Dziękujemy, Wino369

Bardzo klimatyczne miejsce, obsługa na wysokim poziomie a dania wspaniałe. Polecam serdecznie szczególnie krewetki

Dziękujemy, 818bartoszg

Krem z boczniaków wybitny, udo kacze wybitne, stek fantastyczny. Polecamy i na pewno wrócimy tu jeszcze raz.

Dziękujemy, jerzy0077

Pyszna kuchnia, profesjonalna miła obsługa, polecam, zupy cudne, wino doskonałe, a desery marzenie! Polecam!

Dziękujemy, beatat778

Zdecydowanie polecam. Wyborne jedzenie. Świetna obsługa! Jedliśmy ryby.
Bardzo fajna knajpa!!! Pozdrawiam

1  Dziękujemy, Kamil P

Czosnek i Oliwa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Czosnek i Oliwa? Podziel się wrażeniami!