Bydgoszcz

“mniam mniam !”
Czosnek i Oliwa — recenzja

Czosnek i Oliwa
Nr 1 wśród 318 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 8 września 2019

Wizyta w restauracji na koniec wycieczkowego dnia - trochę daleko człapać na "zaplecze" Starego Miasta, trochę na uboczu, ale ... opłacało się! Zasadniczo wszystkie dania pyszotka - dopracowane, doprawione, przemyślane kompozycje; porcje duże, ceny porównywalne do innych restauracji; miła obsługa, przyjemny wystrój; mały minus na grzankę w daniu z sałatą z mozarellą - wydawało się, ze będzie to chrupiąca przypieczona, doprawiona grzanka, a był - jakby uschnięty kawałek bułki;/ w każdym razie polecam! palce lizać!

Dziękujemy, SJ10KJ

Zrecenzowano 8 września 2019

W trakcie pobytu w Bydgoszczy postanowiłem że zamówię stolik w tej restauracji. To byla najlepsza decyzja. Bylismy 20 min przed czasem ale nie było problemu - stolik czekał. Jedzenie pyszne, obsługa konkretna i sympatyczna. Ceny może nie są niskie ale też nie zabójcze. Poledwiczka w zielonym panko - cud, miód i orzeszki. Nie wiem czy jakbyśmy weszli "z ulicy" to znalazł by się stolik - tak dużo gości. Polecam podczas wizyty w Bydgoszczy.

Dziękujemy, Piotr Z
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krem z korzenia pietruszki - tego aksamitnego smaku długo nie zapomnicie. Większość dań w menu jest dla mięsożerców ale i wegetarianin znajdzie co nie co dla siebie. Obsługa miła i uśmiechnięta. Wnętrze niepowtarzalne i klimatyczne. Chętnie tam wrócę.

Dziękujemy, karolinawalkowiak
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na lekki obiadek i wychodzimy bardzo zadowoleni.
Regionalne piwo z "kija" też polecam.
Bardzo miła obsługa.
Warto kierować się wskazówkami Tripadvisor.

Dziękujemy, Flyer500258
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Polecam. To jest nasza ulubiona restauracja w Bydgoszczy. Niesamowity klimat, pyszne jedzenie i miła obsługa zaslugaja na 6.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Podroznikzrodzina100

Czosnek i Oliwa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Czosnek i Oliwa? Podziel się wrażeniami!