“Rewelacja .....”
Czosnek i Oliwa — recenzja

Czosnek i Oliwa
Nr 1 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 8 września 2019

W trakcie pobytu w Bydgoszczy postanowiłem że zamówię stolik w tej restauracji. To byla najlepsza decyzja. Bylismy 20 min przed czasem ale nie było problemu - stolik czekał. Jedzenie pyszne, obsługa konkretna i sympatyczna. Ceny może nie są niskie ale też nie zabójcze. Poledwiczka w zielonym panko - cud, miód i orzeszki. Nie wiem czy jakbyśmy weszli "z ulicy" to znalazł by się stolik - tak dużo gości. Polecam podczas wizyty w Bydgoszczy.

Dziękujemy, Piotr Z

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krem z korzenia pietruszki - tego aksamitnego smaku długo nie zapomnicie. Większość dań w menu jest dla mięsożerców ale i wegetarianin znajdzie co nie co dla siebie. Obsługa miła i uśmiechnięta. Wnętrze niepowtarzalne i klimatyczne. Chętnie tam wrócę.

Dziękujemy, karolinawalkowiak
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na lekki obiadek i wychodzimy bardzo zadowoleni.
Regionalne piwo z "kija" też polecam.
Bardzo miła obsługa.
Warto kierować się wskazówkami Tripadvisor.

Dziękujemy, Flyer500258
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Polecam. To jest nasza ulubiona restauracja w Bydgoszczy. Niesamowity klimat, pyszne jedzenie i miła obsługa zaslugaja na 6.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Podroznikzrodzina100
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Przeciętne jedzenie. W taglitelach z owocami morza chyba im się przewrócił pieprz.
Steak z antrykotu miał być krwisty a dostaliśmy surowy.
Poprosiliśmy o ketchup, mysztarde i majonez bo nie było sosów to kelner nam odpowiedział ze „możemy sobie to kupić w sklepie”. Byliśmy w szoku, pierwszy raz idziemy do „restauracji” w której nie ma ketchupu, musztardy ani majonezu. Przecież to jest podstawa. W prawdziwej restauracji te sosy są osobiście przygotowywane.
Prezentacja ciekawa.
Obsługa kiepska i bardzo nie przyjemna. Kelner nawet nie potrafi się uśmiechać, czeka tylko na napiwki.

7  Dziękujemy, Nikoletta Ł

Czosnek i Oliwa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Czosnek i Oliwa? Podziel się wrażeniami!