“Smacznie ale...”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 10 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam naleśniki z Manekina jednak jak widzę kolejke do wejścia to wolę wybrać inne miejsce. W środku bardzo gwarno i tłoczno

Dziękujemy, aniawinia

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cena adekwatna do jakości, dosyć tłoczno i głośno. Menu oferuje szeroki wybór dań, więc dla każdego coś...łącznie z najmłodszymi klientami. Obsługa ,,nie dopieszcza " klientów, ale w sumie to nie ,, tym typ " lokalu.

Dziękujemy, beata48
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy kto był to wie, rozsądna kasa za rozsądną jedzenie...
Zapiekane naleśniki super i żurek w chlebie także.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, tomaszr910
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czułam się tutaj dzisiaj jak na dworcu centralnym, hałas, gwar, chaos i naprawdę jestem zła. Najpierw długie czekanie na stolik, potem średnio miła pani proponuje miejsce praktycznie na wylocie, tuż pod klimatyzacją wiejącą po plecach. Wiśnią na torcie było czekanie, czekanie i czekanie. Naprawdę nie rozumiem fenomenu tego miejsca. Mam nadzieję, że lokalizacja w okolicach ul. Gdańskiej będzie nieco bardziej przyjazna dla klienta. Naleśniki syte, ale, czy warte tak długiego oczekiwania sami oceńcie.

Dziękujemy, edytar143
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

byłem zażenowany pobytem w tej knajpie, poprosiliśmy o wytarcie stołu co zrobiono, ale odór po wyczyszczeniu był straszny, wyszliśmy od razu, poza tym mało miejsca jak dla mnie nie warto

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, RobertoMio1

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!