“Manekin to manekin ”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 10 wśród 316 Restauracje (Bydgoszcz)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy kto był to wie, rozsądna kasa za rozsądną jedzenie...
Zapiekane naleśniki super i żurek w chlebie także.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, tomaszr910

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czułam się tutaj dzisiaj jak na dworcu centralnym, hałas, gwar, chaos i naprawdę jestem zła. Najpierw długie czekanie na stolik, potem średnio miła pani proponuje miejsce praktycznie na wylocie, tuż pod klimatyzacją wiejącą po plecach. Wiśnią na torcie było czekanie, czekanie i czekanie. Naprawdę nie rozumiem fenomenu tego miejsca. Mam nadzieję, że lokalizacja w okolicach ul. Gdańskiej będzie nieco bardziej przyjazna dla klienta. Naleśniki syte, ale, czy warte tak długiego oczekiwania sami oceńcie.

Dziękujemy, edytar143
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

byłem zażenowany pobytem w tej knajpie, poprosiliśmy o wytarcie stołu co zrobiono, ale odór po wyczyszczeniu był straszny, wyszliśmy od razu, poza tym mało miejsca jak dla mnie nie warto

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, RobertoMio1
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, pomimo ogromnej ilości osób. Po zamówieniu dania z łososiem spodziewając się jego drobnych ilości, byłem szczerze zdziwiony (pozytywnie :))
Bardzo smacznie i jak na tą ilość osób dość szybko :)

Dziękujemy, bubandbub
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Naleśniki jak zawsze pycha, ale nasze serce tym razem skradła szarlotka - mega porcja, wraz z bitą smietana i lodami, była wysmienita - porcja doslownie na 2 osoby dorosle i dziecko :D. Dziecko na czas oczekiwania dostalo kolorowanke.

Dziękujemy, slonce11

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!