“Obiad z deserem”
Cukiernia Sowa — recenzja

Cukiernia Sowa
Nr 1 wśród 8 Desery (Bydgoszcz)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo dobre obiady w stylu polskiej kuchni ale i nie tylko,a co ciekawe można zjeść i wewnątrz ciekawie urządzonej restauracji ale i na zewnątrz na tarasie.Obsługa miła i uczynna.Jedyny mały mankament to dość długo czekałem na obiad ale myślę że było to spowodowane bardzo dużą ilością gości.

Dziękujemy, Ryszard P

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu wiele pisać, standardy obsługi, smaku i klasy w lokalu.... wiem po co tam idę.
Polecam wszystkim nie tylko kawa ale np pizza także świetna.

Dziękujemy, tomaszr910
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dobre desery I ciasta, ciasteczka. Swietna kawa. Obsługa bez zarzutu. Ceny w normie. Wszyscy wyszli zadowoleni

Dziękujemy, KUBAOLD
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Na samym wstępie gorąco odradzam to miejsce. Tu nawet dobrze herbaty nie potrafią zaparzyć. A do tego niezbyt miła obsługa. Komu zależy na jakości i dobrej obsłudze niech poszuka innego miejsca. Lokal ciągnie na dawno minionej dobrej opinii i masowej obsłudze.

Dziękujemy, Wojtek_58
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo przyjazne i bardzo dobre nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także dla znajomych, ot chociażby, by spotkać się przy lampce wina lub przy piwku. Cukiernia oferuje przepyszne, własnej roboty wyroby cukiernicze. Przepyszne.

Dziękujemy, edytar143

Cukiernia Sowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Sowa? Podziel się wrażeniami!