Bydgoszcz

“ok”
Camel Pizza — recenzja

Camel Pizza
Nr 68 wśród 318 Restauracje (Bydgoszcz)

kiedys bylo lepiej te porcje wydawaly mi sie jakies wieksze, lepsze
nie ma tragedii, dalej mozna tu fajnie zjesc, ale ostatnio sie troche zrazilem bo dostalem przypalona pizze.

Dziękujemy, 19mareczek46

Zrecenzowano 18 stycznia 2019

Najsmaczniejsze dania (pizza, kebaby, rollo i inne). Zawsze otrzymywałam danie ze świeżych produktów. Sos czosnkowy obłędny. Obsługa sympatyczna, zaangażowana. Ceny niewysokie w stosunku do jakości. Od lat jadam w "Camelu" i do tej pory się nie zawiodłam. Polecam :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Szybkie jedzenie pod samym „nosem”.
Ceny umiarkowane, duzy wybór smaków rollo.
Polecam na wielkim głodzie ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, MarcelBDG
Zrecenzowano 1 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z moich ulubionych pizzeri. Za każdym razem przepyszna pizza, świeże dodatki. Obsługa również miła i pomocna. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Patrycja W
Zrecenzowano 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jadam od lat, zawsze jest ok;) jedyny minus co roczny wzrost cen wraz z popularnością. Najlepszy sos czosnkowy z kebabow w bdg.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Damian M

Camel Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Camel Pizza? Podziel się wrażeniami!