Tripadvisor
Bydgoszcz
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Jedyny mankament to brak windy. Bardzo czysto, ręczniki, lodówka a nawet suszarka do włosów. Czajnik i serwis kawowy. To wszystko wprawiło nas w zdumienie. Mamy dużą skalę porównawczą. W tym mieście odwiedziliśmy 9 hoteli . I nie będziemy już odwiedzać. To będzie nasze miejsce. Aha, parking za niewielką opłatą tak jak i śniadanie.Gorąco polecamy to miejsce!!!

Dziękujemy, Turystka2
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Pierwszy raz w życiu wybrałam hostel. Miało być ekonomicznie i w centrum Reszta nie miała znaczenia ( a może i miała, w zanadrzu miałam dwa hotele ) Jakież było moje zdziwienie gdy dotarłam na miejsce. To nie żaden hostel, tylko zwyczajny hotel na poziomie 2 gwiazdek. Łazienka w pokoju, Pokoje jak i cały obiekt utrzymany w fajnym stylu, pozostawienie surowego muru w pokojach robi super wrażenie. Czajnik, lodówa, kawka herbatka....Czysto, pachnąco, wygodne łóżka, delikatna i miła w dotyku pościel. Rewelacja ! Obsługa lepsza niż w Hiltonie i innych markowych obiektach. Nie mam słów,by wyrazić swój zachwyt nad kompetencją obsługi i jakością pobytu. Niska cena, dobre i urozmaicone śniadanie.Samo centrum. Rzadko wystawiam tak pozytywną opinię. Jestem surowym krytykiem ponieważ sama pracuję w hotelu . Lubię się wyżyć wystawiając opinię.. Ale tu naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Polecam, polecam i polecam. Na pewno będę rekomendować obiekt moim gościom i znajomym. W takim właśnie hotelu ( bo to hostel tylko z nazwy) chciałabym pracować. Na pewno do Was wrócę . Jestem mega zadowolona.Szkoda, że tak krótko.....:(

· brak szamponu do włosów. Zostawiłam próbkę w łazience jakie można by było dołożyć do oferty :) ( przepraszam, ale musiałam się czegoś czepić :) )

Wskazówka dotycząca pokoi: samo centrum w dobrej cenie
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, kleopatra23
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przejazdem nad morze warto wstąpić do opery Nova i zwiedzić stare centrum Bydgoszczy. Dla realizacji tego planu Opera hostel jest NAJLEPSZĄ bazą.
Blisko,z parkingiem oraz niezwykle smacznym śniadaniami . Po prostu super. Tego oczekiwaliśmy i tak było.
Może tylko troszkę ciasno. ...ale hostel w starej kamienicy a więc ...
Polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 387jerzyn
Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pokój 3 osobowy czysty, przestronny. Aneks kuchenny bardzo skromny. Zbyt mało miejsca żeby przygotować cokolwiek poza herbatą:-( polecam dla osób które będą żywić się na mieście. A jest w czym wybrać wspaniałe kawiarnię, restauracje. Wszystko w porządku, miła obsługa. Polecam

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, ilonaj413
Zrecenzowano: 3 lutego 2018

Jedyny plus to lokalizacja. Aby wjechać na parking czy wejść do samego budynku hostelu należy zadzwonić na telefon. Niestety zazwyczaj nie odbierają, dlatego trzeba stać z rzeczami przed wejściem jak idiota. W pokoju aneks kuchenny składał się tylko z czajnika (brudny), śmietnika, sztućców i talerzyka (brak kubków wielkim minusem). Łazienka bardzo mała. Łóżka niewygodne, zepsuta gałka kaloryfera w pokoju . Jeśli chodzi o śniadania... brak wyboru. Podana została jedna parówka na środku dużego talerza oraz zestaw do zrobienia kanapek. Bardzo mały wybór czegokolwiek, dodatkowo większość to tłuste szynki, co nie każdy musi lubić. Tak na prawdę mój wyjazd został zepsuty jeszcze przez przyjazdem. Personel w hostelu bardzo miły, jednak osoby, które odbierają telefony lub odpisują na facebooku- zupełny brak profesjonalizmu. Dwie różne odpowiedzi na to samo zadane pytanie, brak jakichkolwiek przeprosin po zamieszaniu, które wprowadzili. Podsumowując- nie polecam!

Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa