“Obiadek”

Tentego Cafe & Restaurant
Zamów online
Nr 24 wśród 317 Restauracje (Bydgoszcz)

Bardzo ładny wystrój, duże porcje w dobrych cenach. Jedzenie bardzo dobre. Polecam sos maślany do naleśników :)

Dziękujemy, patrycja009

Zrecenzowano 8 września 2019

Byłem z moją lepszą połową w Bydgoszczy i szukaliśmy lokalu na szybki obiad. Tentego okazało się ze jest przy naszym mieszkaniu. Uczciwie powiem, że tak pysznych pierogów dawbo nie jadłem. W rankingu: 1m - z mięsem, 2m- z kapustą i grzybami, 3m- ze szpinakiem, a potem ruskie i susziny pomidor. Carbonara również pyszna i spora porcja. Do tego całkiem sympatyczne ceny, miła obsługa i dość duże porcje. Mieliśmy szczescie że trafiliśmy wolny stolik. Coś mi sie wydaje że przy najblizszej wizycie w Bydgoszczy jeszcze tam zawitam.

Dziękujemy, Piotr Z
Zrecenzowano 2 lipca 2019

bardzo dobre jedzonko w bardzo fajnej cenie. całość ma swój urok, niby żaden wielki wystrój a jednak sympatycznie.
zupy - chłodnik i krem brokułowy rewelacyjne; makaron i pizza też bardzo smaczna.
obsługa też bardzo sprawna i sympatyczna.

Dziękujemy, bandziorek2018
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Zamówiliśmy bolognese i carbonarę. O ile jeszcze carbonara była całkiem okej, o tyle bolognese smakowało jakby zmieszano koncentrat pomidorowy, makaron i trochę mięsa mielonego.

Dziękujemy, Izabela D
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Jedliśmy tam z partnerem wielokrotnie bądź też zamawialiśmy do domu. W obu przypadkach ok. Jedzenie smaczne i nie drogie. Obsługa OK.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Lady_Wr

Tentego Cafe & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tentego Cafe & Restaurant? Podziel się wrażeniami!