Bydgoszcz

“Tanio i smacznie”
Kaprys Restauracja — recenzja

Kaprys Restauracja
Nr 42 wśród 317 Restauracje (Bydgoszcz)

Jest to typowy bar mleczny z wystrojem prosto z PRL-u. Jedzenie było dobre i tanie, dość duży wybór. W lokalu duży ruch, co świadczy o jakości jedzenia. Mimo wielu klientów nie trzeba było długo czekać. Za tą cenę polecam.

Dziękujemy, Gosiak X

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Jestem smakoszem naleśników. W Kaprysie zamawiam również naleśniki. Wszystkie są dobre za wyjątkiem naleśników ze szpinakiem. Kolejny raz trafiam na farsz kwaśny, ewidentnie stary połączony z brokułem i na koniec danie polane jest sosem, ciężkim gęstym o dziwnym serowym smaku, który psuje całe danie. Zdecydowanie odradzam naleśniki ze szpinakiem.
Proszę jednocześnie o zwrócenie uwagi na farsz szpinakowy i jego zdatność do spożycia!

2  Dziękujemy, Alibabki
Zrecenzowano 7 listopada 2018

Jeżeli jeszcze tu ie byłaś (eś) musisz odwiedzić "Kaprys" bo nie jesteś w stanie zrozumieć jego fenomenu. Zawsze kolejka (szybko się posuwa), super kuchnia i niewiarygodnie niskie ceny. Nawet jak nie jestem głodny i bywam w okolicy Bydgoszczy staram się zjeść w "Kaprysie". Wszystkie zupy, sznycel po Bydgosku, naleśniki, cokolwiek - nie byłeś nie zrozumiesz.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, jaroder
Zrecenzowano 10 października 2018

jedzenie wyśmienite, obsługa również gorąco polecam dla wszystkich, nawet dzieci znajdą coś dobrego dla siebie

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Barbara Z
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Typowy bar szybkiej obsługi. Tanio. Wystrój z poprzedniego ustroju, co jest dodatkowym atutem. Dość miła obsługa.

Dobry wybór dla przyjeżdżających na kilkudniowe wizyty, gdy nie chce się przepłacać.

Na pewno jeszcze tu wrócę.

Termin wizyty: październik 2018
4  Dziękujemy, surrealistyczny

Kaprys Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kaprys Restauracja? Podziel się wrażeniami!