Bydgoszcz

“upalne lato”
Przystań na Lody — recenzja

Przystań na Lody
Nr 8 wśród 317 Restauracje (Bydgoszcz)
Zrecenzowano 4 września 2019

Co do lodów to nie mam uwag.Ale co do Obsługi to na pewno jest problem ciągłe pogaduch między sobą na głos to klientów naprawdę nie interesuję.Kawa jak dla mnie dobra a i wybór smakowy lodów super nie mówiąc o wafelkach bezglutenowych.

Dziękujemy, Ryszard P

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega uwielbiam lody czekoladowe, z tego meisjca....
Jednak Panie nie bardzo są zainteresowane klientem... wola ze sobą rozmawiać i nabijać się z Pana szefa....
Dodatkowo jak się nie zapyta o pieczątki na kolejne lody to nie ma tematu...
A szkoda bo są pyszne lody ;)

5  Dziękujemy, tomaszr910
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój, miła obsługa.
Kawa przeciętna. Zmieńcie palenie i doszkólcie z parzenia i będzie dobrze.
Lody faktycznie dają radę. Podstawowe czyli mni. Czekoladowe i sorbet truskawka - pyszne. Mam obojętny stosunek do czekoladowych ale te mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Z smaków dnia testowane waniliowe, sorbet jabłko - kiwi-seler super, sorbet lemoniada-ananas wow.
Wrócę napewno przy następnej wizycie w Bydgoszczy.

Dziękujemy, maciejs205
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Pyszne naturalne lody, również w wafelkach bezglutenowych i opcja sorbet dla nietolerujących laktozy. stawiam na naturę! Polecam!

1  Dziękujemy, joannawA507DF
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne lody, nigdy nie wiesz na co trafisz ponieważ codziennie przygotowywane są różne nowe smaki. Godne polecenia!

Dziękujemy, warszawiak_wk

Przystań na Lody — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Przystań na Lody? Podziel się wrażeniami!