“Klimatycznie i smacznie.”

Restauracja Muzealna Ormiańskie Piwnice
Nr 7 wśród 58 Restauracje (Zamość)

Zachwycił nas klimat kultury ormiańskiej wewnątrz piwnic. Obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze zamówienia. Nie ma w karcie menu zbyt dużego wyboru dań, ale wystarczająco na zaspokojenie podniebienia. Wiadome jest, że skąpa karta dań pozwala na wyższą jakość oferowanych potraw. Zupa pokrzywowa była obłędna.
Polecamy zajrzeć.

Dziękujemy, Krzysztof U

Zrecenzowano 7 września 2019

Mój pobyt w restauracji Ormiańskie piwnice to totalne rozczarowanie.Na początek obsługa, na pytania daje odpowiedzi od niechcenia, jak piwnice to chcieliśmy usiąść w stylowych piwnicach a tu niespodzianka [ kelnerka oznajmia,że zarezerwowane - O.K.] siadamy w ogródku pytamy co jest z oryginalnych dań ormiańskich - szok 3 pozycje reszta to kuchnia regionalna i typowo polska, zamawiamy piwo jasne ormiańskie [ nie ma nie dowieźli !?].Zamawiamy zupę mięsną ormiańską [ mały kawałeczek mięsa, liście jakichś warzyw i dwa duże ziemniaki ] - smak nijaki!Pytamy o przystawki kuchni ormiańskiej - nie ma pada odpowiedź.Minęło już jakichś 30 minut więc pytam kelnerkę co do rezerwacji piwnic, nie widzę gości i tu rozbrajająca odpowiedź - dzisiaj w piwnicach nie obsługujemy ze względu na brak personelu.Dziękujemy i wychodzimy.NIE POLECAM tego miejsca!!!

Dziękujemy, Mieczysław B
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w porządku - smacznie, porcje w sam raz, coś dla dorosłych i dzieci. Ormiańskie dania nieco spolszczone ale bardzo smaczne. Lokalizacja +10

Dziękujemy, loju
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oczekiwania były większe niż rzeczywistość. Zwłaszcza menu rozczarowało małym wyborem. Ale to, co zamówiliśmy, smakowało.

Dziękujemy, olukasz
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na ulicy stała Pani rozdająca ulotki
.Moja żona chciała iść gdzie indziej . Zupa ormiańska Ok .Głąbki z kaszą gryczaną super . Brakowało tylko ormiańskiego jasnego piwa ale było ciemne -całkiem smaczne . Polecamy

Dziękujemy, Mościcki N

Restauracja Muzealna Ormiańskie Piwnice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Muzealna Ormiańskie Piwnice? Podziel się wrażeniami!