Zamość

“Reklama a rzeczywistość.”

Restauracja Muzealna Ormiańskie Piwnice
Nr 7 wśród 58 Restauracje (Zamość)
Zrecenzowano 7 września 2019

Mój pobyt w restauracji Ormiańskie piwnice to totalne rozczarowanie.Na początek obsługa, na pytania daje odpowiedzi od niechcenia, jak piwnice to chcieliśmy usiąść w stylowych piwnicach a tu niespodzianka [ kelnerka oznajmia,że zarezerwowane - O.K.] siadamy w ogródku pytamy co jest z oryginalnych dań ormiańskich - szok 3 pozycje reszta to kuchnia regionalna i typowo polska, zamawiamy piwo jasne ormiańskie [ nie ma nie dowieźli !?].Zamawiamy zupę mięsną ormiańską [ mały kawałeczek mięsa, liście jakichś warzyw i dwa duże ziemniaki ] - smak nijaki!Pytamy o przystawki kuchni ormiańskiej - nie ma pada odpowiedź.Minęło już jakichś 30 minut więc pytam kelnerkę co do rezerwacji piwnic, nie widzę gości i tu rozbrajająca odpowiedź - dzisiaj w piwnicach nie obsługujemy ze względu na brak personelu.Dziękujemy i wychodzimy.NIE POLECAM tego miejsca!!!

Dziękujemy, Mieczysław B

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w porządku - smacznie, porcje w sam raz, coś dla dorosłych i dzieci. Ormiańskie dania nieco spolszczone ale bardzo smaczne. Lokalizacja +10

Dziękujemy, loju
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oczekiwania były większe niż rzeczywistość. Zwłaszcza menu rozczarowało małym wyborem. Ale to, co zamówiliśmy, smakowało.

Dziękujemy, olukasz
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na ulicy stała Pani rozdająca ulotki
.Moja żona chciała iść gdzie indziej . Zupa ormiańska Ok .Głąbki z kaszą gryczaną super . Brakowało tylko ormiańskiego jasnego piwa ale było ciemne -całkiem smaczne . Polecamy

Dziękujemy, Mościcki N
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z przyjaciółką podczas babskiego wypadu, na początku żurek który był obłędny, do tego miałyśmy okazję spróbować ormiańskiego piwa. Wieczorem natomiast, dania kuchni ormiańskiej- uczta dla zmysłów, coś niesamowitego polecam

Dziękujemy, magdalenamakuch

Restauracja Muzealna Ormiańskie Piwnice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Muzealna Ormiańskie Piwnice? Podziel się wrażeniami!