Zamość

“Niedzielny obiad”

Restauracja Muzealna Ormiańskie Piwnice
Nr 7 wśród 58 Restauracje (Zamość)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w porządku - smacznie, porcje w sam raz, coś dla dorosłych i dzieci. Ormiańskie dania nieco spolszczone ale bardzo smaczne. Lokalizacja +10

Dziękujemy, loju

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oczekiwania były większe niż rzeczywistość. Zwłaszcza menu rozczarowało małym wyborem. Ale to, co zamówiliśmy, smakowało.

Dziękujemy, olukasz
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na ulicy stała Pani rozdająca ulotki
.Moja żona chciała iść gdzie indziej . Zupa ormiańska Ok .Głąbki z kaszą gryczaną super . Brakowało tylko ormiańskiego jasnego piwa ale było ciemne -całkiem smaczne . Polecamy

Dziękujemy, Mościcki N
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z przyjaciółką podczas babskiego wypadu, na początku żurek który był obłędny, do tego miałyśmy okazję spróbować ormiańskiego piwa. Wieczorem natomiast, dania kuchni ormiańskiej- uczta dla zmysłów, coś niesamowitego polecam

Dziękujemy, magdalenamakuch
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Odwiedziłem restaurację w sierpniu 2019r. niestety nie zasłużyła ona na pozytywną opinię. Na zamówione kebaby po ormiańsku czekaliśmy ponad 20 min. To zaś co otrzymałem za 36 zł nie można było nazwać "kebabem" mięso w tortilli mielone, niedopieczone w środku ... nie polecam

Dziękujemy, Mark E

Restauracja Muzealna Ormiańskie Piwnice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Muzealna Ormiańskie Piwnice? Podziel się wrażeniami!