Warto odwiedzić!

Klimatyczne, nie za duże, jednak bardzo atrakcyjne dla rodzin z dziećmi. Z rynku spacerem jakieś... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Piotr D
Chrzanów, Polska
Wizyta w zoo

Bardzo fajne zoo. Dużo zwierząt z różnych kontynentów. Nie spodziewałam się tak dużego zoo w małym... Przeczytaj więcej

Elżbieta G
Łomża, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Świetne miejsce na spędzenie weekendowego popołudnia. Można się zrelaksować i zapomnieć o stresach dnia codziennego:) Moim ulubionym wybiegiem jest ten dla surykatek. Słodkie, małe stworzonka są tak rozbrajające, że rozkruszą nawet największego twardziela/lkę. Ciekawym doświadczeniem jest także wizyta w motylarni gdzie wśród egzotycznych roślin fruwają niespotykane w Polsce gatunki motyli.Jeśli jeszcze dołoży się do tego spacer po zamojskiej starówce- cud, miód i pełny błogostan. Polecam szczególnie rodzinom z dziećmi.

Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

ZOO zaskoczyło mnie pozytywnie. Spodziewałem się małych, brudnych wybiegów, a tu widać, że całość jest zadbana, nieustannie modernizowana i rozbudowywana. Ogród nie jest duży ale całkiem przyjemny. Będąc w Zamościu i mając nieco czasu, można się wybrać.

Dziękujemy, 1982dawidr
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Atrakcja typowo lokalna, raczej średnie by nie powiedzieć małe typowo lokalne ZOO. Trzeba przyznać, że co pewien czas rozbudowywane.

Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Odwiedziliśmy to zoo ponownie po 7 latach. Witać, że stawia się tam przede wszystkim na rozwój. Nowe wybiegi, kolejne remonty, przebudowy w trakcie, jednak nie zakłócają one w żaden sposób wizyty w ZOO. Dzieciaki były zachwycone. Bardzo polecam to jedno z fajniejszych ogrodów zoologicznych w naszym kraju, a widzieliśmy już kilka.
Cena biletów bardzo przystępna.
W kąciku gastronomicznym polecam gofry, są rewelacyjne nawet bez dodatków.

Dziękujemy, Ela P
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zoo w Zamościu jest coraz ładniejsze, większe i oferuje więcej atrakcji. Świetne miejsce na wypoczynek i oglądanie zwierząt. W niespiesznym tempie spokojnie można tu spędzić ponad pół dnia. Strefa gastronomiczna. Bilety normalne po 20 zł.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, tomaszn859