“Bardo fajna restauracja”
Restauracja Renesans — recenzja

Restauracja Renesans
Nr 15 wśród 58 Restauracje (Zamość)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardo fajna restauracja i jak na hotelową smaczna .Polecam Żurek i placek ziemniaczany z wołowiną .Jest też niebanalne lokalne piwo Zwierzyniec.Nie ma tłoku .300 metrów od Starego rynku Ogólnie Polecam.

Dziękujemy, Curious815435

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce niedaleko rynku. Schabowy, żurek i pierogi bardzo dobre. Miła obsługa. W ofercie piwo z lokalnych browarów. Ceny przystępne ok. 25,00 zł. Polecam.

Dziękujemy, MateuszW125
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super śniadania, pozycje z karty również bardzo dobre ! Regionalne jedzenie i piwo, ceny nie są wygórowane. Obsługa profesjonalna! Polecam!

Dziękujemy, 513patrycjaj
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i ciekawie skomponowane dania. Również klasyka bardzo smaczna. Polecam żurek po zamojski. Obsługa na najwyższym poziomie.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, adamn54
Zrecenzowano 1 stycznia 2019

Można napić się lokalnych i piw i popróbować lokalnych potraw. Czysto, smacznie i moim zdaniem, niedrogo.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Arkadiusz B

Restauracja Renesans — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Renesans? Podziel się wrażeniami!