“Absolutnie genialna czekolada i pyszne gofry!”

Pijalnia Czekolady Chocolaterie
Zrecenzowano 5 września 2019

Mam całkowitą słabość do czekolady tam serwowanej. Gorąco, odpowiednio gęsta i nie za słodka. Mnóstwo dodatków. Pyszne gofry i naprawdę świeże mieszkanki owoców sezonowych. Lokal ma ograniczoną przepustwość. Czasem zdarzają się kolejki. Parę chwil trzeba poczekać na realizację zamówienia, ale naprawdę warto. :)

Dziękujemy, 612bartoszs

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Czekolda jest po prostu doskonała. Nistety mieszkałam za blisko Chocolaterie, no i tej czeko było za dużo...

Dziękujemy, julkanoyy
Zrecenzowano 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta weekendowa i niestety kolejny zawód. Nie polecam Pijalni w weekend bo jest dramat z miejscem zarówno w lecie jak i okazuje sie w zimie. Latem kilometrowe kolejki, zimą jak już żona z dziećmi dopchała się do stolika czekając na gofra to za dwie minuty mieliśmy trzy osoby przy stoliku które tylko "na chwilę". Nie nawidzę przepychu i jedzenia na kolanach u kogoś bo to nie bar szybkiej obsługi. Nie ma miejsca w lokalu to nie wpuszczajcie ludzi, a nie dopuszczacie żeby przy 3 stolikach jadło na szybko 12rodzin. Pijalnia czekolady to miejsce gdzie powinna być sposobność wypicia czegoś ciepłego i zjedzenia ciastka i wymiany zdań w rodzinnym czy gronie przyjaciół a nie czym prędzej wciśnięcie pół gofra do ust bo już kolejne osoby pytają czy już wychodzimy i czy miejsce się zwolni.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Seaside756539
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pijalnia oferuje OGROMNY wybór deserów. Pyszne lody, gofry, kawy z prawdziwą bitą śmietaną... aż trudno się zdecydować, czym sobie dogodzić.
Brakuje tylko obsługi kelnerskiej w ogródku...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, annaoH5484LR
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo się rozczarowałam. Ciasto w górach było spieczone i w środku surowe. Tak okropnych gofrów nigdy nie jadłam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Marta W

Pijalnia Czekolady Chocolaterie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Czekolady Chocolaterie? Podziel się wrażeniami!