Zamość
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dobrze usytuowany. Bardzo blisko rynku i wałów. Pokoje czyste i duże. Wyposażenie lekko z minionej epoki ale funkcjonalne i zadbane. Bardzo dobre śniadanie i miła i uczynna obsługa. Cena bardzo dobra i adekwatna do jakości. Polecam na krótki pobyt.

Dziękujemy, tp1976
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Pisząc recenzje hoteli zawsze byłem "łaskawy' w swoich opiniach. W przypadku Hotelu Renesans widzę tylko dwa pozytywy:
1 - hotel w bezpośredniej lokalizacji rynku - 200 - 300 m
2- duży zamykany parking
Reszta:
W dzień przyjazdu w restauracji odbywało się przyjęcie OK. Pani z recepcji poinformowała że wszystko będzie otwarte po 15 - tej, Niestety w danym dniu już nie było otwarte - impreza przeciągnęła się a jedyna możliwość zamówienia to room service tel. no 42.
Obsługa na recepcji sympatyczna ale z PRL-u Kiedy zapytałem o parking "za bramą" pani odpowiedziała mi że na ulicy przy wejściu do hotelu też mogę stać.
Sam hotel - architektonicznie oderwany od stylu starówki - komunistyczny klocek. Mieszkałem w części odnowionej - była działająca klimatyzacja. Sam pokój klaustrofobiczny. Wykładzina nie widziała prania od nowości a na dostawioną rozsuwaną "amerykankę" lepiej nie siadać bez spodni - brudna. Łazienka myta mopem jak leci w rogach brud. Śniadania - codziennie to samo - wędliny z Biedronki.
W hotelu jest restauracja ale przez 3 dni nie widziałem żeby ktoś tam jadł posiłek. Ogólnie świetna lokalizacja i dla tych którzy chcą zwiedzać Zamość polecam tylko na nocleg.
P.S. ostatniej nocy naszego pobytu przyjechała grupa młodzieży nad którą nikt nie panował krzyki i bieganie po korytarzu do północy.
Jak napisałem powyżej tylko nocleg dla niewymagających.

Dziękujemy, Simon G
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Szkoda się rozpisywać. To hotel z minionej epoki, brud, pleśń w łazience, wystrój raczej jakiegoś podrzędnego motelu a nie hotelu. Nieuzupełniane jedzenie na śniadaniu a obsługa restauracji powinna popracować nad swoim stylem obsługi gości.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja idealna. Dojście na rynek to 5 minutowy spacer. Wadą jest niewiewielki parking, bywa ciasno, jak to w centrum. Śniadanie wykracza poza kategorię hotelu. Warto się tutaj zatrzymać, jeśli chcecie zobaczyć Zamość.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Wlodek_travel
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest po remoncie. Pokoje bardzo przestronne i dobrze wyposażone. Łóżka bardzo wygodne. Bardzo dobre położenie hotelu kilka krokow od przepieknego rynku. Restauracja w tym również śniadania na bardzo duży plus. Goraco polecam.

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa