Warto odwiedzić będąc w zamościu

Na pewno cały Zamość jest godny polecenia a w tym Kamienice Ormiańskie. Odwiedziliśmy Muzeum... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Piotr D
Chrzanów, Polska
ach ten styl

kolorowe, różnorodne, naprawdę przepiękne i warte zobaczenia przynajmniej jeden raz w życiu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Doti1309

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Malownicze, stanowią główny koloryt rynku i jak dla mnie swą urodą przyćmiewają zamojski ratusz. Szkoda tylko że zastawione parasolami i straganami

1  Dziękujemy, mika0228
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Po wejściu na Wielki Rynek rzucają się od razu w oczy. Nie wiem , czy nie bardziej niż ratusz. Podczas naszego pobytu zniknęła scena-pokazały swą krasę w pełni.
Kunsztownie odrestaurowane, zachwycają paletą kolorów.Misternymi zdobieniami.
Element wart zuważenia przez UNESCO.

Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

nie przejmujcie się knajpkami i ich parasolami ! kamieniczki są świetnie widoczne z tarasu ratusza, ale także z poziomu rynku. i nie ograniczajcie się tylko do ormiańskich kamieniczek, inne też są piękne

Dziękujemy, Margaret140159
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rynek wraz z kamienicami ormiańskimi i ratuszem z charakterystycznymi schodami zawsze zachwyca swoim pięknem - nie bez powodu został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Dziękujemy, basiakot150
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Godne zobaczenia podobnie jak i inne renesansowe budynki w mieście. Szkoda, że wszechobecne parasole i stragany szpecą piękne kamienice

Dziękujemy, maxoratalata