Zamość

“Miejsce godne odwiedzenia 🙂”
Restauracja Bohema — recenzja

Restauracja Bohema
Nr 3 wśród 58 Restauracje (Zamość)

Wraz z mężem wybraliśmy Bohemę na kolację z okazji naszej pierwszej rocznicy ślubu. I był to strzał w dziesiątkę! Na przystawkę wybraliśmy ceviche z łososia oraz śledzia marynowanego. Na danie główne wybraliśmy stek z sarny oraz comber z dzika. Wszystko było pyszne, porcje akurat, nie za duże. Ciekawe smaki, bardzo dobrze dobrane dodatki. Skusiliśmy się na regionalny deser, czyli hetmański łamaniec. Ciekawe ciasto, bardzo duży kawałek co starczyło na nas dwoje Obsługa bardzo miła, nie trzeba długo czekać. Polecam rezerwację stolika, ponieważ naprawdę dużo osób odwiedza Bohemę

Dziękujemy, Paulin P

Obsługa jest świetna. Zajęliśmy ostatni wolny stolik. Mimo to od razu podeszła do nas kelnerka z kartami. Po kilku minutach od zamówienia już dostaliśmy napoje. Po może kolejnych 10 minutach podano nam zupy, a zamówiliśmy dwie różne. Podobnie było z drugim daniem. Smak potraw to kwestia gustu ale obsługa jest rewelacyjna.

Dziękujemy, Joanna_Bajgrowicz
Zrecenzowano 5 września 2019

Obsługa szybko reaguje. Dania są naprawdę pyszne. Czy to przystawka w postaci cebularzy, czy sałatki czy dania główne (spore porcje). :) Ceny bardziej "warszawskie", ale wydaje mi się, że to najbardziej "elitarny" lokal na zamojskiej Starówce. Bardzo klimatyczne podziemia! I super kawiarnia!

Dziękujemy, 612bartoszs
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tam na chwilę, aby zjeść coś ciepłego. Wybraliśmy krem z brokułów oraz żurek z jajkiem i białą kiełbasą. Bardzo smacznie i pięknie podane. Restauracja ma swój klimat i bardzo miły personel. Nie czekaliśmy długo na posiłek. Pozostaje nam polecić to miejsce :) Zefir

Dziękujemy, O139NQandrzejk
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dużym plusem tego miejsca jest obsługa. Już od bardzo dawna w Zamościu nie mogłam znaleźć lokalu w którym nie trzeba czekać na kelnera. Nasza kelnerka imieniem Oksana była cały czas w pobliżu. Bardzo szybko przyjęte zamowienie, przyniesione napoje i pytania czy trzeba czegoś jeszcze. Od dawna w Zamościu nie spotkałam sie z takim dbaniem o klienta. A co do jedzenia to było bardzo smaczne. Miejsce godne polecenia jeśli szukasz dobrego jedzenia i miłej obsługi.

Dziękujemy, Kasia R

Restauracja Bohema — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bohema? Podziel się wrażeniami!