Zamość

“Obsługa i dania na najwyższym poziomie”
Restauracja Bohema — recenzja

Restauracja Bohema
Nr 3 wśród 58 Restauracje (Zamość)
Zrecenzowano 5 września 2019

Obsługa szybko reaguje. Dania są naprawdę pyszne. Czy to przystawka w postaci cebularzy, czy sałatki czy dania główne (spore porcje). :) Ceny bardziej "warszawskie", ale wydaje mi się, że to najbardziej "elitarny" lokal na zamojskiej Starówce. Bardzo klimatyczne podziemia! I super kawiarnia!

Dziękujemy, 612bartoszs

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tam na chwilę, aby zjeść coś ciepłego. Wybraliśmy krem z brokułów oraz żurek z jajkiem i białą kiełbasą. Bardzo smacznie i pięknie podane. Restauracja ma swój klimat i bardzo miły personel. Nie czekaliśmy długo na posiłek. Pozostaje nam polecić to miejsce :) Zefir

Dziękujemy, O139NQandrzejk
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dużym plusem tego miejsca jest obsługa. Już od bardzo dawna w Zamościu nie mogłam znaleźć lokalu w którym nie trzeba czekać na kelnera. Nasza kelnerka imieniem Oksana była cały czas w pobliżu. Bardzo szybko przyjęte zamowienie, przyniesione napoje i pytania czy trzeba czegoś jeszcze. Od dawna w Zamościu nie spotkałam sie z takim dbaniem o klienta. A co do jedzenia to było bardzo smaczne. Miejsce godne polecenia jeśli szukasz dobrego jedzenia i miłej obsługi.

Dziękujemy, Kasia R
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy i za każdym było baaardzo smacznie. Świetna dziczyzna, zjawiskowy pstrąg, doskonała kaczka. Co tego fajna atmosfera. Niezła obsługa. Czego chcieć więcej?

Dziękujemy, Gwidon77
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Na mnie restauracja nie zrobiła większego wrażenia: ani dobrego, ani złego. Moim błędem było zamówienie makaronu w miejscu serwującym dania typowo regionalne. Z drugiej strony jeśli są w karcie to powinny trzymać poziom reszty dań. Choć i tu chyba jest problem. Mój mąż zamówił gulasz z jelenia, który także nie powalał smakiem.
Ogromnym plusem restauracji jest ogródek na Rynku.
Jak na zamojską "bazę kulinarną" ok (stabilnie)- w większym mieście byłabym rozczarowana.

Dziękujemy, Dorota R

Restauracja Bohema — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bohema? Podziel się wrażeniami!