“Godne polecenia”
Restauracja Bohema — recenzja

Restauracja Bohema
Nr 3 wśród 58 Restauracje (Zamość)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dużym plusem tego miejsca jest obsługa. Już od bardzo dawna w Zamościu nie mogłam znaleźć lokalu w którym nie trzeba czekać na kelnera. Nasza kelnerka imieniem Oksana była cały czas w pobliżu. Bardzo szybko przyjęte zamowienie, przyniesione napoje i pytania czy trzeba czegoś jeszcze. Od dawna w Zamościu nie spotkałam sie z takim dbaniem o klienta. A co do jedzenia to było bardzo smaczne. Miejsce godne polecenia jeśli szukasz dobrego jedzenia i miłej obsługi.

Dziękujemy, Kasia R

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy i za każdym było baaardzo smacznie. Świetna dziczyzna, zjawiskowy pstrąg, doskonała kaczka. Co tego fajna atmosfera. Niezła obsługa. Czego chcieć więcej?

Dziękujemy, Gwidon77
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Na mnie restauracja nie zrobiła większego wrażenia: ani dobrego, ani złego. Moim błędem było zamówienie makaronu w miejscu serwującym dania typowo regionalne. Z drugiej strony jeśli są w karcie to powinny trzymać poziom reszty dań. Choć i tu chyba jest problem. Mój mąż zamówił gulasz z jelenia, który także nie powalał smakiem.
Ogromnym plusem restauracji jest ogródek na Rynku.
Jak na zamojską "bazę kulinarną" ok (stabilnie)- w większym mieście byłabym rozczarowana.

Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja oblegana i trzeba poczekać na miejsce .Dobre piwo Biłgorajskie i i pieróg roztoczański z kaszy gryczanej

Dziękujemy, Mościcki N
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To jest jedno z tych miejsc gdzie zawsze warto wracać. Kilkanaście razy stołowałem się tutaj i zawsze smakowało wybornie. Nr 1 w Zamościu. Polecam z czystym sumieniem. Ach te pierogi...

Dziękujemy, 791macieks

Restauracja Bohema — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bohema? Podziel się wrażeniami!