Zrecenzowano: 12 maja 2019

Największym atutem tego obiektu jest jego położenie tuż przy samym rynku w sąsiedztwie ratusza. Hotel znajduje się w zabytkowym zespole kamienic z dziedzińcem wewnątrz. Niesamowity klimat tego miejsca. Wewnątrz nowoczesne wykończenie z akcentem swojskiego klimatu. Pokoje niezbyt obszerne z dziwnym zapachem starych murów. Mało komfortowe i budzące niepokój jest przejście pomiędzy sąsiednimi pokojami, co prawda drzwi są zamknięte ale zawsze ktoś może je otworzyć… Wyposażenie standardowe, TV LCD, czajnik z zestawem herbat i kawą, woda mineralna etc. Brakowało mi gniazda elektrycznego przy szafce nocnej, do którego mógłbym podłączyć ładowarkę smartfona aby mieć go w zasięgu ręki, ale to szczegół. Wokół dość czysto choć miejscami mogło by być lepiej. Łazienka dość obszerna ale niektóre sprzęty tak jak kabina prysznicowa czy lustro są zmęczone czasem. Hitem jest odstająca na brzegu, przyklejona srebrna taśma przy dolnej krawędzi lustra kamuflująca ciemne plamy po odejściu srebra od strony wewnętrznej. Gdyby dopracować pewne małe niedociągnięcia byłby to całkiem niezły hotel. Dużym problemem jest zaparkowanie samochodu. Hotel ponoć ma swoje miejsca przyległe do obiektu ale w tygodniu i w godzinach pracy zajmują je pracownicy urzędu który jest naprzeciwko. Hotel serwuje bardzo smaczne i urozmaicone śniadania. Obsługa jest bardzo miła i pomocna.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Arkadiusz M
Zrecenzowano: 12 lutego 2019

Super położony hotel - jest na rogu rynku placu Starego Miasta. Obok hotelu jest parking na kilka samochodów. Sam hotel styka się ze ścianą Ratusza. Uważam, że jak ktoś chce zwiedzić Stare Miasto w Zamościu to tylko tam. Mega kompetentna i miła obsługa.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Jacek W
Zrecenzowano: 11 listopada 2018

Spędziliśmy tu weekend i byliśmy bardzo zadowoleni.Hotel gustownie urządzony. Śniadania smaczne, pokoje czyste i sympatyczne. Najważniejszym atutem jest lokalizacja w samym centrum . Bardzo nam się podobało.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano: 20 października 2018

Bardzo miła obsługa na recepcji.apartament kanclerski bardzo przestronny z widokiem na Rynek.przepiękny czas spędzony w tym hotelu pozwala polecic go innym.chętnie wrocimy znowu. ps..śniadanie moze przecietne ale mozesz je zjesc w innym miejscu na rynku i to do godz12 wiec pospisz sobie na urlopie..

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam apartament kanclerski
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, marihelen99
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzając Zamość zatrzymaliśmy się właśnie w tym hotelu. Lokalizacja bajeczna, na samym rynku. Hotel schludny, czysty. Duży wybór dań śniadaniowych jak i restauracyjnych. Ceny rozsądne. Możemy śmiało polecić to miejsce.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 583jacekb