“Najgorsze SPA w jakim byłam”
Artis Hotel & Spa — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Artis Hotel & Spa
Miejsce nr 2 wśród 9 hoteli w Zamościu
Warszawa
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Najgorsze SPA w jakim byłam”
Zrecenzowano: 2 stycznia 2013

Zimna woda w jacuzzi, awaria basenu - brak inicjatywy hotelu do jakiejkolwiek rekompensaty, niekompetentny i niesympatyczny personel SPA, dodatkowe opłaty za skorzystanie z części saun i zimnego jacuzzi, sprzątanie pokoi pozostawiające wiele do życzenia (nieodkurzane, stolik brudny przez cały pobyt), niemiła i arogancka managerka SPA. Jedyny plus hotelu to restauracja z dobrym jedzeniem i miłą obsługą. Nie polecam i na pewno nie wrócę.

• Pobyt: grudniu 2012, wyjazd we dwoje
10 Dziękujemy, emdeer
Napisz recenzję

79 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (8)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 94
37 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 55
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2012

Hotel-SPA ze wszech miar godne polecenia. Mieliśmy bardzo wygodny apartament dla 4 osób. Korzystaliśmy z basnu, SPA oraz rozrywki - gry w kręgle w barze. Wszystkie atrakcje na bardzo wysokim poziomie. Śniadanie pyszne - duży wybór smacznie przygotowanych potraw (tradycyjnie na ciepło jajecznica, kiełbaski, parówki oraz szeroki wybór zakąsek, sałetek, wędlin i serów). Cenowo również przyzwoicie. polecam

• Pobyt: sierpniu 2012, wyjazd z rodziną
1 Dziękujemy, mbbober
Legnica, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 168
104 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 121
Zrecenzowano: 21 czerwca 2012

Wczoraj spędziłem noc w tym hotelu. Pokoje eleganckie, szczególnie łazienka, dużą zaletą jest basen, sauny i sala fitness. Dość rozbudowane jak na hotel, co sie rzadko zdarza. Dobre jedzenie, dobra obsługa, wybór na śniadaniu średni ale wystarczający. Jedyny minus za lokalizację, do centrum trzeba jednak podjechać kilka minut, ale ogólnie warty polecenia.

Pobyt: czerwcu 2012, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, Piotr K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Zamość — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 1.7 km
Liczba recenzji: 43
w odległości 28.5 km
Hotel Staromiejski
Hotel Staromiejski
Nr 1 z 1 w lokalizacji Krasnystaw
Liczba recenzji: 13
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Artis Hotel & Spa? Podziel się wrażeniami!

Artis Hotel & Spa — dodatkowe informacje

Obiekt: Artis Hotel & Spa
Adres: ul. Sitaniec 1 | Lubelska 101, Zamość 22-400, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Zamość
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 2 wśród 9 hoteli w Zamościu
Rozpiętość cen (za noc): 195 zł–378 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Artis Hotel & Spa 4*
Liczba pokoi: 62
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Sercem naszego kompleksu jest jedyny w Zamościu Hotel z rozbudowanym zapleczem SPA & Wellness, którego na pewno nie zaoferują Państwu inne hotele w Zamościu. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami ekskluzywnego i urokliwego Artis Hotel & SPA. Jest to miejsce, które nie da o sobie zapomnieć. Zapewniamy, że każdy kto choć raz nas odwiedzi, powróci tu niejednokrotnie! ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Artis Hotel & Spa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?