“Super miejsce w Zamościu”
Figa z Makiem bistro — recenzja

Figa z Makiem bistro
Nr 5 wśród 58 Restauracje (Zamość)
Opis: Niewielkie bistro w centrum Starego Miasta renesansowego Zamościa. Nowoczesna, miejska przestrzeń charakteryzuje się domowym klimatem. W bistro Figa z Makiem każdy Gość może poczuć się jak u siebie. Wszystkie dania przygotowywane są osobiście przez Właściciela a zarazem Szefa Kuchni. Zapraszamy!
Zrecenzowano 11 września 2019

Pan Łukasz - tutejszy kucharz rozpieszcza swoich klientów - stara się dogodzić ich smakom - super żeberka, łosoś za kazdym razem inaczej podany a byliśmy tu dzien po dniu trzy razy. Fajne smaczne "miejsce", dobra muzyka miła obsluga i rozsądne ceny. Kiedys tu wrócimy. Rodzinka z 3miasta.

Dziękujemy, Alutka2019

Zrecenzowano 11 września 2019

Dla tych żeberek wracałem tu 3 razy, są jednymi z lepszych jakie jadłem. Danie jest bardzo oryginalne przez co na pewno czegos podobnego jeszcze nie jadłem. Są zrobione na słodko. Oprócz pysznych żeberek, warto pochwalić obsługę która jest przesympatyczna i ma doskonały kontakt z klientem. Kucharz Łukasz często podchodzi po posiłku, jest ciekaw opini co do smaku. Warto podkreślić że ceny są adekwatne i bardzo korzystne dla nas klientów

Dziękujemy, BartoszWalczak0
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cenowo fajnie, dobre jedzenie i porcje naprawdę spore. Byliśmy w 6 osób, każda podziela zdanie. Jak w takim miejscu to naprawdę super. Pozdrowienia dla kelnera Daniela, dbał o nas Plus za możliwość dania tipa kartą.

1  Dziękujemy, Trek682782
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do wizyty zachęciły nas opinie. I nie byliśmy zawiedzeni. Jedzenie super - żeberka palce lizać podane z ziemniaczkami w mundurkach i dla nas to bylo rewelacyjne. Pani kelnerka Kasia, sympatyczna i pomocna przez cały czas wizyty. Serdecznie polecam Fige z Makiem.

Dziękujemy, _1978-1234
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będzie krótko. Na prawdę warto, tanio, jakościowo b. Dobrze, obsługa miła. I kącik dla dzieci, nasz obiad uratował .

1  Dziękujemy, miksor

Figa z Makiem bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Figa z Makiem bistro? Podziel się wrażeniami!