“Odskocznia i Jeszcze pysznie”
Kawa Na Ławę — recenzja

Kawa Na Ławę
Nr 1 wśród 3 Desery (Zamość)
Opis: Zachwycimy Cię naszą kawą pochodzącą z regionalnej palarni lub herbatą, którą wybierzesz spośród niemal stu odmian. Nasze ciasta i tarty pieczone wyłącznie z naturalnych składników, zadowolą każdego smakosza. Uraczymy Cię także wybornym likierem lub gęstą i intensywną czekoladą na gorąco. Na naszych klientów czeka kilkadziesiąt gier planszowych i karcianych.
Zrecenzowano 3 września 2019

Czas jakby stoi , nikt się tam nie spieszy. Pyszne ciasta i dobre trunki. Zdecydowanie polecam. Nie chodzi o wielki wybór ale pomysł. 100% na tak

Dziękujemy, Em89lke

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre ciasta i gorąca czekolada. Ceny przyzwoite. Super obsługa. Z kawiarni można przejść do uroczego sklepu. Polecam.

Dziękujemy, MateuszW125
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Smaczna kawa, gofry, ciasta i bardzo miły uśmiechnięty personel. Gorąco polecam. Miejsce warte odwiedzenia

Dziękujemy, skarin2017
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Wystrój zmienił się na plus. Ciasta są obłędne, kawa bardzo dobra, herbaty ciekawe a likiery zaskakujące. :) Obsługa zapracowana, ale miła i podpowie co i jak. :) Można pograć w gry planszowe (są na miejscu), kupić różne ekosprawki dla kobiet i mężczyzn - naprawdę świetna kawiarnia. Uwielbiam tam wracać i na stałe trafiła do mojej mapy Starówki. :)

Dziękujemy, 612bartoszs
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa, ciastko, nalewka, klimat - wszystko top!!! To taki must have jeśli odwiedza się Zamość! Możliwość zagrania w planszówki to wielki dodatkowy plus.

1  Dziękujemy, MarzeN123

Kawa Na Ławę — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Kawa Na Ławę? Podziel się wrażeniami!