Zamość

“Uroczysty obiad”

Restauracji Arte del Gusto
Nr 18 wśród 58 Restauracje (Zamość)

Wszystko - począwszy od przystawki po deser - było przepyszne. Oprawa naszego wyjątkowego obiadu - doskonała. Fantastyczna obsługa, wyrafinowane i smakowite dania słusznie podkreśliły rangę naszej uroczystości. Dziękujemy za fantastyczną obsługę. Pozdrawiamy :)

Dziękujemy, Krysia_Sl

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

W deszczowy dzień szukaszukaliśmy restauracji pod dachem. Wybór padł ma Arte. Co mogę powiedzieć. Pozytywne zaskoczenie, bo czytałem recenzję innych osób i wygląda na to, że konkurencja pisze co popadnie (I to główny powód dla którego piszę bo mnie to denerwuje). Począwszy od miłej i o dziwo dobrze znające potrawy kelnerki, poprzez czytelne menu, skończywszy na smaku potraw nasza 10 (bo tyle nas było) była bardzo zadowolona, że tu trafiliśmy. Moja żona wjadała mi tagiatelle z talerza. Dzieciaki zjadły co miały na talerzach. Dobrze doprawione jedzenie
dość dużo (większość z dorosłych w przeciwieństwie do dzieci męczyła się z ilością jedzenia). Czas oczekiwania (A była nas przypominam 10) około 20-25 min. Tylko na 1 pizze czekaliśmy dłużej bo piec nie robił więcej niż 2 na raz. Niestety gospodarz nie zadbał o oznaczenie wejścia bo z zewnątrz wygląda jakby wchodziło się tylko do hotelu a nie również do restauracji.

Dziękujemy, Mirosław T
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nam się trafiła bardzo miła i aprawna obsługa. Z przystawek polecamy mule. Cały gar pysznych muli w śmietanowym sosie. Krewetki to rozczarowanie. Podane w goracym naczyniu okazały się pozbawione jakiegokolwiek smaku. Czerwone pierogi z kozim serem to danie które trzeba koniecznie skosztować. Na danie główne wzięliśmy poprawnego pstrąga i pysznego sandacza. Polecam to miejsce jako alternatywę do serwowanych dookoła golonek i schabowych.

Dziękujemy, MichalLublin
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Zdecydowanie nie polecam! Czas oczekiwania tylko na zupę to 40 minut. Najprawdopodobniej byłoby jeszcze dłużej gdyby nie "interwencja" u kelnerki, że albo dostaniemy danie w ciągu 5 minut albo wychodzimy... wtedy wystarczyły 4 minuty na podanie...
Przystawka była po zupach, tak jakby wcześniej nie było czasu na jej podanie...
Obrazu rozpaczy dopełnił sytuacja osób przy stoliku obok - po godzinie czekania na stole nadal nie pojawiło się żadne danie, a gdy już cokolwiek podano, to tylko dla jednej osoby, reszta czekała na swoją kolej jeszcze około 20 minut.
I tylko kelnerów żal że muszą świecić oczami za takich kucharzy...

1  Dziękujemy, Grzegorz P
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Katastrofa!!! Półtorej godziny czekać na makaron? A później nie szło go zjeść.W sosie tyle wina że zabiło cały smak.Jeden kwas.Nigdy więcej!!!!

1  Dziękujemy, Pawel G

Restauracji Arte del Gusto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracji Arte del Gusto? Podziel się wrażeniami!