Zamość

“Kawa & lody”
Mazagran — recenzja

Mazagran
Nr 2 wśród 58 Restauracje (Zamość)
Opis: Świeżo palone kawy 100% Arabica wypalane w lokalnej palarni. Duży wybór najwyższej jakości herbat. Pyszne ciacha,tosty,soki świeżo wyciskane,ręcznie robiona chałwa domowa,produkty regionalne i wiele innych.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody jakie jedliśmy do tej pory. Kawa dobra, jak to w tej części Europy... Polecam oburącz

Dziękujemy, loju

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pyszne lody śmietankowe jak z przepisu mojej babci. Wyśmienita chałwa. Bardzo dobra kawa. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, Marta N
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Trafiliśmy tu z polecenia i ja nie żałuję. Klimatyczne miejsce obok synagogi - kilka kroków od Rynku Wielkiego. Kawa przepyszna, chałwa własnego wyrobu obłędna!
Mąż daje minusa za oranżadę- twierdzi, że brak jej smaku ale ja i tak polecam to miejsce.

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Nie sądziłam, że lody pistacjowe mogą być tak dobre. Jadłam też klasyczne śmietankowe i już po konsystencji i kolorze wiedziałam, że bedą doskonałe. Nie pomyliłam się. Bardzo polecam!

Dziękujemy, ggreyy
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tylko na chwilę ale było warto! Własnego wyrobu chałwa i lody, zwłaszcza jagodowe, naprawdę godne polecenia. Świetne miejsce!

Dziękujemy, aisa123

Mazagran — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Mazagran? Podziel się wrażeniami!