Niezwykle gościnny hotel, z profesjonalną, życzliwą i bardzo pomocną, miłą i otwartą na gości obsługą - m.in, w recepcji czy restauracji hotelowej. Pokój bardzo czysty, codziennie sprzątany, a w nim wszystko, co potrzebne. Oddzielna łazienka i WC. Bardzo wygodne łóżko pozwalające dobrze wypocząć po zwiedzaniu Zamościa i Roztocza. Widok z okna na unikalny rynek dostarczał nam dodatkowej przyjemności. Elegancka aranżacja wnętrz, z których korzystaliśmy, bardzo nam się podobała. A śniadania... przełykamy ślinkę, tak smaczne! Odnosiliśmy wrażenie, ze cały personel był nastawiony na zaspokajanie wszelkich potrzeb gości hotelowych. Mamy swoje lata i wiemy, że mogą być problemy z ponownym tu pobytem, choć baaardzo chcielibyśmy naszą sentymentalna podróż kiedyś powtórzyć. Dzieli nas od Zamościa prawie 400 km, ale mamy nadzieję, że życie się do nas uśmiechnie. Dziękujemy, pozdrawiamy, polecamy!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój od strony Rynku jest narażony na zwiększony odbiór miejskiego hałasu - nam to nie przeszkadzało
Dziękujemy, Krysia_Sl
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły hotel klimatyzacja ale schody, miejsce przy samym ratuszu. GENIALNE SNIADANIA - super omlety, kawa i wiele innych smakołyków.
Będziemy tu przyjeżdżać. Hotel ma mini parking. Pokój na 3 piętrze duży ma skosy ale w nagrodę jest wanna :)

Dziękujemy, Klewczen
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Był to weselny obiad, lokalizacja w samym sercu Zamościa na Rynku. Jedzenie bardzo dobre, choć chłodnik mi nie podszedł ale to może dlatego że jadłem go po raz pierwszy w życiu i stąd ta opinia, drugie danie kurczak z ziemniakami i zielonymi szparagami na szczęście przyćmił ten chłodnik, lokal ładnie urządzony, czysty, obsługa bardzo profesjonalna, gorąco polecam !

Dziękujemy, SzymonM73
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Pokój bardzo fajny, czysty, zlokalizowany na poddaszu, klimatyzowany, z widokiem na rynek, generalnie super. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Gorąco polecam. Nie korzystałam ze śniadania, więc nie mogę ocenić.

Dziękujemy, askrzyn
Zrecenzowano: 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Arte to miejsce do którego wracaliśmy regularnie. Polubiłem to miejsce głównie za miłą i luźną atmosferę. Przemile panie z housekeeping, panie kelnerki, pani Ola, bardzo miła i pomocna osoba. Jednak podczas ostatniego pobytu coś się zmieniło.... Po pierwszej nocy poprosiłem o zmianę pokoju z powodów bezpieczeństwa mojego młodszego syna. Reakcja pani Ani była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Zachowanie wręcz aroganckie, poczułem się bardzo rozczarowany. Pani zarzuciła mi że wymyśla i stwarzm niepotrzebne problemy po czym po czasie stwierdziła że ma zły dzień i nie będzie problem ze zmianą pokoju. Ktoś powie nic nadzwyczajnego, nieporozumienie, owszem jednak po wyjeździe okazało się że zostaliśmy bardzo nieprzyjemnie ocenie i przez dwie panie z recepcji a szkoda, może zabrakło profesjonalizmu. Już wiem że to był nasz ostatni pobyt w hotelu Arte, a szkoda... Niestety cała ciężka praca większości pracowników może zostać bardzo szybko zniwelowana zachowaniem poszczególnych osób, w tym przypadku twarzy hotelu. Dodam, że jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji.

Termin pobytu: luty 2019
2  Dziękujemy, lukas836