Zamość
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły hotel klimatyzacja ale schody, miejsce przy samym ratuszu. GENIALNE SNIADANIA - super omlety, kawa i wiele innych smakołyków.
Będziemy tu przyjeżdżać. Hotel ma mini parking. Pokój na 3 piętrze duży ma skosy ale w nagrodę jest wanna :)

Dziękujemy, Klewczen
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Był to weselny obiad, lokalizacja w samym sercu Zamościa na Rynku. Jedzenie bardzo dobre, choć chłodnik mi nie podszedł ale to może dlatego że jadłem go po raz pierwszy w życiu i stąd ta opinia, drugie danie kurczak z ziemniakami i zielonymi szparagami na szczęście przyćmił ten chłodnik, lokal ładnie urządzony, czysty, obsługa bardzo profesjonalna, gorąco polecam !

Dziękujemy, SzymonM73
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Pokój bardzo fajny, czysty, zlokalizowany na poddaszu, klimatyzowany, z widokiem na rynek, generalnie super. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Gorąco polecam. Nie korzystałam ze śniadania, więc nie mogę ocenić.

Dziękujemy, askrzyn
Zrecenzowano: 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Arte to miejsce do którego wracaliśmy regularnie. Polubiłem to miejsce głównie za miłą i luźną atmosferę. Przemile panie z housekeeping, panie kelnerki, pani Ola, bardzo miła i pomocna osoba. Jednak podczas ostatniego pobytu coś się zmieniło.... Po pierwszej nocy poprosiłem o zmianę pokoju z powodów bezpieczeństwa mojego młodszego syna. Reakcja pani Ani była dla mnie wielkim zaskoczeniem. Zachowanie wręcz aroganckie, poczułem się bardzo rozczarowany. Pani zarzuciła mi że wymyśla i stwarzm niepotrzebne problemy po czym po czasie stwierdziła że ma zły dzień i nie będzie problem ze zmianą pokoju. Ktoś powie nic nadzwyczajnego, nieporozumienie, owszem jednak po wyjeździe okazało się że zostaliśmy bardzo nieprzyjemnie ocenie i przez dwie panie z recepcji a szkoda, może zabrakło profesjonalizmu. Już wiem że to był nasz ostatni pobyt w hotelu Arte, a szkoda... Niestety cała ciężka praca większości pracowników może zostać bardzo szybko zniwelowana zachowaniem poszczególnych osób, w tym przypadku twarzy hotelu. Dodam, że jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji.

Termin pobytu: luty 2019
2  Dziękujemy, lukas836
Zrecenzowano: 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel typu boutique ze szczególnie przyjemnym kameralnym własnym nastrojem. Położony w zabytkowej kamienicy, bardzo ładny wystrój wnętrza, miła i profesjonalna obsługa dokłada starań aby goście czuli się komfortowo. Pokoje bardzo ładnie urządzone i bardzo czysto. Śniadanie bardzo dobre, duży wybór smacznych produktów. Hotel z uwagi na moje urodziny, sprezentował niespodziankę w postaci torcika bezowego co było bardzo miłe. Bardzo polecam obiekt na romantyczny wyjazd.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 780wiktoriaw