Zamość

“Dobry burger”
Jack Tank — recenzja

Jack Tank
Nr 32 wśród 58 Restauracje (Zamość)

Burger z rukolą i suszonymi pomidorami bardzo dobry. Podobnie jak klasyczny burger. Duża porcja frytek belgijskich. Trochę słaby sos bbq.

Dziękujemy, Paulin P

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim na plus należy rozpatrzeć pizzę i tyskie 14 dniowe - super się je i podziwia przy tym rynek. Przechodząc do burgera to do plusów na pewno należy zaliczyć różnorodne pozycje oraz frytki w zestawie, jednak więcej będzie jednak na minus - brak zapytania o stopień wysmażenia (dostałem bardzo spieczonego, za czym nie przepadam), bułka krucha i sucha, za dużo sałaty.

Dziękujemy, asolinski001
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Jedna z najlepszych restauracji na rynku w Zamościu. Przemiła i profesjonalna obsługa. Poprosiliśmy o przygotowanie wegetariańskiego burgera którego nie ma w karcie. Nie zawiedliśmy, się kucharz przygotował bardzo pysznego burgera z grillowanymi warzywami. Powinien na stałe znaleźć się w karcie. W okolicy naprawdę ciężko znaleźć coś bez mięsa. Jedliśmy również rownież pizzę - na bardzo dobrym poziomie, nie oszczędzają z dodatkami. Ogólnie bardzo polecam.

Dziękujemy, PiotrMTYC
Zrecenzowano 2 maja 2019

Masz ochotę na smacznego burgera? Liczysz na dobrej jakości mięso? Surówka nie jest Ci obojętna? Jeżeli choć raz odpowiedziałeś/aś "tak", omijaj Jack Tank szerokim łukiem. Na plus? Obsługa i lemoniada.

Dziękujemy, EwelinaA65
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019

Ostatnio byliśmy ze znajomymi w tym lokalu. To było coś strasznego. Zbrodnia na wołowinie. Nie wiem po co pytają o stopień wysmażenia skoro to się ma nijak do tego co podają. Nie dało się tego jeść a mało tego jak poprosiliśmy o rachunek to różnica z cenami w karcie a faktycznymi była od 7 do 10zł na daniu, oczywiście na niekorzyść klienta. Nie zjedliśmy prawie nic. Nigdy tam nie wrócimy i nikomu nie polecam tego miejsca.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mr-Godzisz

Jack Tank — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Jack Tank? Podziel się wrażeniami!