Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając opinie hotelu i restauracji jestem miłe zaskoczony .Potwierdza to tylko że na opnie klientów trzeba patrzeć z „przymróżeniem oka”.Polecam .Dory hotel i restauracja .Miła obsługa i rozsądne ceny . Pozdrawiam serdecznie właścicieli .Dostaliśmy gratis miłą niespodziankę ... :)

Dziękujemy, Mościcki N
Zrecenzowano: 4 grudnia 2017

Klimatyczny hotel, dosłownie dwa kroki od Rynku Solnego. Wystrój zdecydowanie współgra z klimatem Zamościa, który jest przeuroczym miastem. Wejście do hotelu przenosi nas w zupełnie inny świat. Mieliśmy bardzo duży i wygodny pokój, w którym bez trudu zmieściły się cztery osoby. Na każdym kroku widać dbałość o gości: od razu udostępniono nam prywatny parking, ogółem w całym hotelu widać było rękę dobrego managera. W łazience były mydła, suszarka, dywanik pod prysznic, plastikowe kubeczki, bardzo dobre ciśnienie wody pod prysznicem, co wcale nie jest takie oczywiste w niektórych hotelach. Łóżka bardzo wygodne, śniadania całkiem dobre. Niestety nie korzystaliśmy z restauracji hotelowej, ale następnym razem na pewno ją wypróbujemy. Zdecydowanie polecamy i na pewno tam wrócimy.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Justyna L
Zrecenzowano: 25 września 2017

Na pewno dużym plusem jest lokalizacja praktycznie tuż przy głównym rynku. Niestety reszta już wypada średnio - pokoje nawet duże, ale ciemne, wystrój hotelu też trochę ponury; śniadania - no cóż, wybór nieduży... kawa z ekspresu niby jest, ale kiepska.
Ogromnym minusem był fakt nieczynnej restauracji hotelowej (podobno już po sezonie) - przyjechałem około 20 i musiałem szukać gdzie coś zjeść; na szczęście na rynku sporo otwartych restauracji. Z parkingiem nie było problemu, ale pewnie, że po sezonie :) Obsługa miła i przyjazna.
W tej kwocie myślę jednak, że w pobliżu można znaleźć coś zdecydowanie lepszego.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 6micha_f
Zrecenzowano: 5 września 2017

Hotel mieści się w samym centrum Zamościa. Pomino tego w pokojach jest cicho. Sam hotel jest czysty i przytulny. Problemem jest zaparkowanie samochodu. Hotel posiada bardzo mało miejsc parkingowych. Pokój był przytulny - jak cały hotel. Obsługa miła i pomocna. Śniadanie? No cóż, tutaj jeszcze można coś poprawić. Ale ogólnie pozytywnie. Zawsze mozna coś zjeść dosłownie za rogiem.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Lukasz1932
Zrecenzowano: 15 lipca 2017

Hotel w samym centrum Zamościa, właściwie na zamojskiej Starówce - to na plus. Cena dość wysoka, a jakość przeciętna. Styl wnętrz absolutnie przytłaczający, wszędzie ciemno i ponuro, również w restauracjach, gdzie podawano śniadania. Ale co kto lubi. Same śniadania skromne i denerwujący, wciąż psujący się ekspres do kawy. Obsługa miła i pomocna (także przy robieniu kawy zepsutym ekspresem, ale przecież nie o to chodzi). Ogólnie nie jest to hotel, do którego chętnie się wraca.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, Monika K