“Pyszna kawa ”
Galicya Cafe — recenzja

Galicya Cafe
Nr 2 wśród 4 Kawa i herbata (Zamość)

Co rok tu wracam - rewelacja, przesympatyczna obsługa i w pełni profesjonalna polecam rewelacyjną kawę

2  Dziękujemy, Stay691142

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Rewelacyjna kawiarenka w stylu wiedeńskim. Oprócz wyśmienitej kawy również doskonała herbata. Istnieje możliwość zakupu produktów na wynos. Wspaniała obsługa przemiłej kelnerki i rozmowa z Nią pozwoliła nam zapomnieć o padającym ulewnym deszczu.

Dziękujemy, Kazimierz K
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bynajmniej nie zbożowa ale prawdziwa pyszna kawa americano z mlekiem.Do tego rewelacyjny klimat i przemiła obsługa ! Zjedliśmy bułeczki drożdżowe z wiśnią i jagodą. Bardzo polecam !

Dziękujemy, DarthArtorius
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Chcesz porozmawiać o paleniu kawy? Kupić indywidualnie dobraną mieszankę? Zjeść naprawdę dobre rzemieślnicze lody? Kupić produkty regionalne i popodziwiać historyczy wystrój? To zdecydowanie miejsce dla Ciebie :)
Nie próbowałem jeszcze ciast, ale nadrobię. ;)
Droga Obsługo - więcej uśmiechu i życia - robicie naprawdę dobrą robotę :) :)

Dziękujemy, 612bartoszs
Zrecenzowano 10 marca 2019

wyjątkowe , klimatyczne miejsce z bardzo dobrą kawą i ręcznie robionymi owocami w czekoladzie - smacznie i sympatycznie

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, KaroMar

Galicya Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zamość, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Galicya Cafe? Podziel się wrażeniami!