Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite miejsce dla odwiedzających Lublin - nowoczesny hotel na peryferiach miasta. Spędziliśmy krótki weekend z rodziną 4os w pokoju junior suite. Pokój bardzo duży z rozkładaną sodą, na której swobodnie wyspali się starsi nastolatkowie. Pokoje czyste. Restauracja czynna do ok. 22.00. Akurat podczas naszego pobytu w hotelu odbywało się wesele, hotel zaoferował nam parking podziemny gratis z powodu braku miejsc na zewnatrz. W pokojach nie było absolutnie słychać bawiących się na dole gości. Duży plus dla hotelu, że zadbano o komfort gości hotelowych.

Dziękujemy, iwonam14
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest na bardzo wysokim poziomie. Pokoje nowoczesne, świeże i ładne. Świetna obsługa recepcji i restauracji. Ale przed przyjazdem radzę sprawdzić czy w danym dniu nie jest organizowane wesele - bo nawet na najwyższym pietrze nie da się niestety spać podczas gry orkiestry. Jeśli ktoś chce skorzystać z zabiegów w SPA warto zarezerwować przed przyjazdem..

Dziękujemy, Maggiemalutka
Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Cena do tego co można tutaj zastać podczas 1 dnia pobytu - ekstra :) pokoje czyste, łazienka ładna. Spa jak na taki hotel też w porządku. Polecam na wizytę biznesowa i nawet by jechać tutaj z drugą połówka.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 590hubertw
Zrecenzowano: 23 września 2018

Moim zdaniem super miejsce. Nowoczesna forma, przyjazne przestrzenie, elegancja i profesjonalizm. Hotel zaprojektowany tak, że da się go wykorzystać w każdej możliwej sytuacji. Jest możliwość nieskończonej liczby aranżacji. Byłem tam na konferencji, dużym weselu, skromnym weselu i indywidualnym pobycie. Za każdym razem hotel był perfekcyjnie przygotowany (łącznie z przesuwanymi ścianami). Jedzenie super, obsługa pomocna i "niewidoczna". Bardzo polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje odseparowane od pomieszczeń przeznaczonych na organizowanie imprez bez obaw o "konflikt interesów"
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, t0jestemja
Zrecenzowano: 21 września 2018

Zabrałem moją ukochaną na wycieczkę do Lublina i wcześniej znalazłem ofertę tego hotelu w internecie. Jest co prawda poza lublinem ale w pobliżu jest trasa i bardo szybki wygodny dojazd do miasta.

Sam Hotel i pokoje rewelacja. Super standard, miła obsługa i smaczna kuchnia. Spa też na plus :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Damian S