Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest na bardzo wysokim poziomie. Pokoje nowoczesne, świeże i ładne. Świetna obsługa recepcji i restauracji. Ale przed przyjazdem radzę sprawdzić czy w danym dniu nie jest organizowane wesele - bo nawet na najwyższym pietrze nie da się niestety spać podczas gry orkiestry. Jeśli ktoś chce skorzystać z zabiegów w SPA warto zarezerwować przed przyjazdem..

Dziękujemy, Maggiemalutka
Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Cena do tego co można tutaj zastać podczas 1 dnia pobytu - ekstra :) pokoje czyste, łazienka ładna. Spa jak na taki hotel też w porządku. Polecam na wizytę biznesowa i nawet by jechać tutaj z drugą połówka.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 590hubertw
Zrecenzowano: 23 września 2018

Moim zdaniem super miejsce. Nowoczesna forma, przyjazne przestrzenie, elegancja i profesjonalizm. Hotel zaprojektowany tak, że da się go wykorzystać w każdej możliwej sytuacji. Jest możliwość nieskończonej liczby aranżacji. Byłem tam na konferencji, dużym weselu, skromnym weselu i indywidualnym pobycie. Za każdym razem hotel był perfekcyjnie przygotowany (łącznie z przesuwanymi ścianami). Jedzenie super, obsługa pomocna i "niewidoczna". Bardzo polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje odseparowane od pomieszczeń przeznaczonych na organizowanie imprez bez obaw o "konflikt interesów"
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, t0jestemja
Zrecenzowano: 21 września 2018

Zabrałem moją ukochaną na wycieczkę do Lublina i wcześniej znalazłem ofertę tego hotelu w internecie. Jest co prawda poza lublinem ale w pobliżu jest trasa i bardo szybki wygodny dojazd do miasta.

Sam Hotel i pokoje rewelacja. Super standard, miła obsługa i smaczna kuchnia. Spa też na plus :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko w jak najlepszym porządku. Pokoje bardzo czyste, na najwyższym poziomie. Nie ma do czego się przyczepić. Jednak jest problem z obsługą w recepcji. Jestem osobą wymagającą od hotelu daleko idącej życzliwości i dostosowania do klienta. W pierwszym dniu pobytu poprosiłem o zmianę pokoju (nie podobał mi się widok z pokoju). Poprosiłem o zmianę na drugą stronę hotelu. W recepcji Pani poinformowała mnie, że nie ma wolnych pokoi. Jednak poprosiła abym zgłosił się w następnym dniu. Wtedy na pewno zwolnią się pokoje i będzie można dokonać zamiany. Jako rekompensatę za niedogodności zaproponowała mi voucher na kolację. Poinformowałem, że nie potrzebuje takiego zadośćuczynienia. Jednak Pani bardzo mocno nalegała abym skorzystał z tej oferty. W końcu zgodziłem się. Pierwszy raz spotkałem się z tak daleko idącą życzliwością od pracownika recepcji. Zostałem tą sytuacją bardzo miło zaskoczony. Jakież było moje zdziwienie następnego dnia rano kiedy poszedłem do recepcji aby poprosić o zmianę pokoju. Nie było już przesympatycznej Pani ale jakiś Pan. Jego nastawienie było przeciwieństwem rewelacyjnej postawy Pani z dnia poprzedniego. Robił problemy dając do zrozumienia, że nie za bardzo jest chętny żeby zmienić mi ten pokój. Dawał także do zrozumienia, że za taką cenę jaką zapłaciłem za noclegi powinienem być w ogóle wdzięczny że mam jakiekolwiek pokój. Dodatkowo wypominał mi vouchery otrzymane poprzedniego dnia na kolację. Uważam że takie zachowanie jest wysoko nieeleganckie. W końcu jednak zgodził się na zmianę pokoju i po południu otrzymałem kartę do nowego pokoju. Warto uczyć się traktowania klienta od przesympatycznej Pani z recepcji.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, wojtekb307