59 USD
  • Śniadanie w cenie
Hotel Luxor(Lublin)
74 USD
  • Bezpłatny parking
Hotel Agit Congress & Spa(Lublin)(Świetna cena!)
40 USD
95 USD
89 USD
51 USD
  • Obsługa pokojowa
51 USD
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ladny, nowy hotel. Jadac od steony Lublina latwo przeoczyc gdyz hotel jest zasloniety drzewami a wjazd jest slabo oznakowany.
Duzy i wygodny parking. Fajna przestrzen w recepcji. Pokoje duze i ladnie umeblowane. Czysto. Cicho. Chyba, ze traficie na wesele.
Snaczne sniadania. Duzo gosci.
Ja polecam to miejsce.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Nikokaj
Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

W piątek o 23 dostałem maila z recepcji hotelu, że następnego dnia, kiedy miałem pojawić się z rodziną w hotelu będzie odbywało się wesele w związku z czym będzie głośno i mało komfortowo.

Hotel w takiej sytuacji nadal pobiera opłatę za dostawkę.

Nie polecam.

Data pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Szymon K
Zrecenzowano 7 lipca 2017

Znakomicie położy hotel nieopodal obwodnicy Lublina. Łatwo dojechać, wygodny parking. Bardzo nowoczesna architektura i miły personel. Pokoje odpowiednio wyposażone, chociaż klimatyzację w nocy trzeba wyłączyć bo silnie hałasuje.
Znakomita restauracji i personel znający kartę i kraftowe piwa.
Słabe śniadanie... w czerwcu brak jakichkolwiek warzy, pomidorów ogórków... choćby polskiej dumy ogórków małosolnych ... byłem zaskoczony. Ruch podczas śniadania w restauracji nie był duży ale nie posprzątane stoły niestety były zauważalne. Zepsuty ekspres do kawy... zdarza się ale dlaczego nie ma informacji po angielsku? Połowa gości na sali to obcokrajowcy i byli trochę zagubieni.
Tylko ze względu na słabe śniadanie obniżyłem ocenę. Reszta .. naprawdę godne polecania, pomimo odległości od centrum Lublina.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje ciche i przyjemne, ale hałasująca klimatyzacja dokucza w nocy
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, jasiek1111
Zrecenzowano 3 lipca 2017

Hotel przy trasie od strony Bogucina położony 11,5 km od historycznej części Lublina. Położenie przy drodze i częste wesela nie czynią go oazą spokoju. Widoki z okien nieciekawe - droga lub pola. Wnętrze nowoczesne. Lobby bar w kolorach czerni i zieleni. Ściany imitujące skały oplecione pnączami. Zielone mięsiste materiały na sofach i dobranych poduszkach. Obok windy "drzewo historii" - fajny pomysł na prezentację obiektu. Bardzo dobra kuchnia - super makarony i ciasto stuletnie!. Śniadania bez zarzutu. Pokój 220 z łóżkiem podwójnym - widok z okna na dach. Na wyposażeniu stolik, 1 fotel, 1 krzesło drewniane, lodówka, telewizor, lampa podłogowa. Duży plus lustra powiększające optycznie powierzchnię. Szafa na ścianie łazienkowej 5-6 wieszaków ubraniowych i 3 półki ( na jednej sejf). Mankament - drzwi. Projektant chciał zaoszczędzić miejsca i tu super, ale powstało rozwiązanie, w którym albo macie cały czas otwartą szafę albo łazienkę - drzwi suwane. Dodatkowo moment nieuwagi może spowodować przycięcie palcy u wychodzącego z łazienki lub siniaka u szperającego w szafie. Łazienka utrzymana w kolorach bieli i szarości.
W nowym hotelu - standard 4* zabrakło mi zestawu do parzenia kawy i herbaty ( czajnik przyniesiono po zamówieniu), szlafroka i kapci tym bardziej, że hotel oferuje dla gości darmową godzinę pobytu w strefie wellness.
Dla mojej rodziny hotel stanowił bazę wypadową do zwiedzania: Puław, Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Kozłówki,Lublina, Zamościa i tu sprawdził się bardzo dobrze.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Iwona D
Zrecenzowano 19 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu że znajomymi na w ramach Restaurant Week. Wystrój nowoczesny, obsługa miła. Równocześnie odbywało się wesele - zostaliśmy przeniesieni do sali na górze - maloklomatycznej raczej szkoleniowej niż restauracyjnej. Wynagrodzono nam to karafka wina i przeproszono także zachowanie bardzo ladne. A jedzenie pyszne, wykwintne.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Zuzanna G