“Obiad 3-daniowy dla 2 osób”
Christ Restaurant — recenzja

Christ Restaurant
Zamów online
Nr 203 wśród 313 Restauracje (Lublin)

Żurek, polędwiczki wieprzowe w kremowym sosie z leśnych grzybow, pierogi chłopskie i szarlotka z lodami przepyszne!! Bardzo miła obsługa, polecam :)

Dziękujemy, Leworeczna

Zrecenzowano 10 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi w "Christ Restaurant" na zabawie Sylwestrowej. Jestem super miło zaskoczona taką ilością bardzo zróżnicowanych potraw jakie stały na stołach. A to tylko przystawki... Był też bufet z owocami morza i kilkoma rodzajami ciasta i ciasteczek Do tego zostały podane 4 dania gorące. W cenie mieliśmy 0,5 FinLandii, Szampana o 24:00. Soki, woda mineralna bez limitu;kawa, herbata rownież. Zapłaciliśmy 200 zł za osobę, w porównaniu do innych lokali co mieli w ofercie to naprawdę nic... Zespół grał na żywo, a nie tak jak koledzy opowadali- jakieś brzdęki z magnetofonu Zabawa naprawdę super, polecam. Kulturalnie, bez ścisku, przemiła, pomocna obsługa. Napewno skorzystam następny raz.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 19 831 707
Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Robiłam w tej restauracji przyjęcie okolicznościowe. Jedzenie było wyśmienite,obsługa super, zadbali o świetny klimat przyjęcia. Spokojne miejsce,kulturalnie, przyjemnie i miło było spędzić tam czas. Polecam wszystkim na wszelkie spotkania w gronie rodzinnym i nie tylko. Jest miejsce do tańczenia, zadbano o muzykę na żywo. Ceny ustalono według naszych możliwości. Jestem bardzo zadowolona, napewno pójdę tam kolejny raz.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 19 831 707
Zrecenzowano 16 stycznia 2018

Zastanawiałem się czy tu wpaść podczas pobytu w Lublinie - widziałem negatywne opinie sprzed 1,5 roku, ale dałem szansę. Nie wiem z czego oceny się wzięły - może rzeczywiście kiedyś poziom nie był najlepszy.

Ja naprawdę nie miałem się do czego przyczepić - lokalizacja na +, jakość jedzenia zadowalająca, obsługa miła - spędziłem miłe 2 godziny ze znajomymi.

Polecam - to też dowód na to, że lokale biorą do siebie uwagi klientów i ewoluują - tak jak powinno być!

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, robbipl
Zrecenzowano 4 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Stoły puste, Dania bardzo małe. Do picia był sok który z początku imprezy był normalny, ale pózniej niestety zaczęto go rozcieńczać z woda. Zdecydowanie nie polecam.

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, Michal F

Christ Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Christ Restaurant? Podziel się wrażeniami!