“Smacznie i zdrowo”
Od Kuchni — recenzja

Od Kuchni
Nr 72 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cenię zdrową kuchnie, na codzień mieszkam w W-wie a dzisiejsze miejsce na rodzinny obiad wybrał brat. Byłam bardzo miło zaskoczona jakością produktów z jakich przygotowane były potrawy. Wszytko było smaczne i pięknie podane. Dania przybrane kwiatami wyglądały jak w najlepszych Warszawskich restauracjach. Kuchnia jest urozmaicona i każdy znalazł coś pysznego dla siebie. Na pewno tutaj wrócimy w mężem.

Dziękujemy, micha_d789

Zrecenzowano 26 stycznia 2019

Niestety poziom systematycznie spada. Mięso często bywa suche lub bez smaku. Kompozycje niezbyt przemyślane. Bywa,że któryś ze składników ( bez uzgodnienia z zamawiającą danie osobą) zostaje zamieniony innym...Natomiast coś , co dostaliśmy jako placki ziemniaczane to po prosu jakieś totalne nieporozumienie. Az wierzyć się nie chce, że aż tak bardzo można zepsuć tą potrawę.Gumowate, bez smaku, jakby miały w składzie prawie samą mąkę.Niezjadliwe. W żadnym wypadku nie należało ich proponować ...Szkoda,to było miejsce ,gdzie można było cieszyć się smakiem .

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, Insomnia92
Zrecenzowano 7 grudnia 2018

kocham to miejsce , na danie czeka się dłużej niż w innych miejscach , ale smaki są..... o Boże , nieziemskie , a nalewka wiśniowo migdałowa .....poezja , polecam to miejsce dla osób które lubią wyjątkową kuchnię

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, gejt
Zrecenzowano 25 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się wraz z narzeczoną na restaurant week do Od Kuchni. Był to strzał w dziesiątkę. Przepyszne dania, świetna obsługa i miła pogawędka z szefem kuchni. Duzym plusem restauracji jest również możliwość oglądania na telewizorze jak powstaje Twoje danie OD KUCHNI. Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, AndrewErigone
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Trwa właśnie wyżej wymieniony festiwal, więc nie myśląc ani chwili zdecydowaliśmy się w nim uczestniczyć, wybór padł na tę restaurację, skusiło nas menu. Rzadko dajemy niskie noty wraz z moim partnerem, ale ta restauracja sprawiła, że szybko ją opuściliśmy. Od naszego mieszkania mamy tam kilka kroków z zewnątrz wygląda na małą klimatyczną knajpkę w stylu romantycznym. Wchodzimy do środka, wystrój bardzo miły i przytulny, Pani wskazuje nam stolik, siadamy, dostajemy drinka, który nam smakuje, potem przystawka i tu już zaczynają się schody, awokado w sałatce niedojrzałe, trafił się mi zaledwie jeden dojrzały kawałek, reszta całkiem smaczna, w wersji mięsnej partner chwalił kawałek kaczki, krewetka również była smaczna. Drugie danie? W wersji wegetariańskiej bardzo smaczne pieczarki, wersja mięsna z królikiem również była smaczna poza puree, które było bez smaku. Deser (Brownie) smakował nam najbardziej. Co nas więc odraziło w tej restauracji? Niestety obsługa, nasz stolik znajdował się tuż przy barze, gdzie kelnerki plotkowały ze sobą i głośno się śmiały. Gość nie może mieć pewności czy przypadkiem nie śmieją się z niego. Rozumiem plotki w pracy, ale od tego jest zaplecze by na chwilę wymienić się dwoma zdaniami, a nie tuż przy gościach ucinać sobie pogaduszki.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Maglamaj

Od Kuchni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Od Kuchni? Podziel się wrażeniami!