“Mniam”

Bosko - Lody Produkcji Własnej
Nr 1 wśród 3 Desery (Lublin)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wielkie porcje, dobra cena, bardzo smaczne lody o prawdziwych smakach. Tylko wybór mógłby być nieco większy.

Dziękujemy, 659maciekr

Zrecenzowano 4 września 2019

Lodziarnia oblegana przez cały czas otwarcia, toteż trudno się dziwić pracownikom, że obsługują, jakby pracowali na akord. Lody smaczne, natomiast jako osoba nietolerująca laktozy nie miałam tam zbyt wielkiego wyboru - raptem trzy smaki na mleku ryżowym. Sama robię w domu bardziej wyrafinowane kompozycje.

Dziękujemy, lubiejesc25
Zrecenzowano 3 września 2019

Lody uwielbiam a moja córka to je kocha. Lody Bosko na początku były przepyszne i były duże gałki... Ale po tym to zostało tylko wspomnienie, cena wzrosła gałki zmalały i smak jakby nie ten. Zdania na temat lodów są bardzo podzielone na pewno to jest kwestia gustu. Pomimo zmian nadal uważam, że to dobre lody.

Dziękujemy, Edyta M
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Próbowałam kilkukrotnie, za każdym razem byłam mocno rozczarowana. Chyba tylko raz udało mi się dokończyć porcję (a zamawiałam tylko po jednej), w większości przypadków lody lądowały w śmietniku. Dziecko ani razu nie dojadło, mimo że dzieciom łaskawie pozwalają połączyć dwa smaki w jednej porcji.
Raczej nie dam im kolejnej szansy, a na pewno nie stanęła bym po te lody w kolejce.

Dziękujemy, anabelleden
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zawsze długa kolejka ale zdecydowanie warto spróbować:D Lody przepyszne, kremowe i wyraziste w smaku:D

Dziękujemy, aska0111

Bosko - Lody Produkcji Własnej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Bosko - Lody Produkcji Własnej? Podziel się wrażeniami!