“Lody”

Bosko - Lody Produkcji Własnej
Nr 1 wśród 3 Desery (Lublin)
Zrecenzowano 3 września 2019

Lody uwielbiam a moja córka to je kocha. Lody Bosko na początku były przepyszne i były duże gałki... Ale po tym to zostało tylko wspomnienie, cena wzrosła gałki zmalały i smak jakby nie ten. Zdania na temat lodów są bardzo podzielone na pewno to jest kwestia gustu. Pomimo zmian nadal uważam, że to dobre lody.

Dziękujemy, Edyta M

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Próbowałam kilkukrotnie, za każdym razem byłam mocno rozczarowana. Chyba tylko raz udało mi się dokończyć porcję (a zamawiałam tylko po jednej), w większości przypadków lody lądowały w śmietniku. Dziecko ani razu nie dojadło, mimo że dzieciom łaskawie pozwalają połączyć dwa smaki w jednej porcji.
Raczej nie dam im kolejnej szansy, a na pewno nie stanęła bym po te lody w kolejce.

Dziękujemy, anabelleden
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zawsze długa kolejka ale zdecydowanie warto spróbować:D Lody przepyszne, kremowe i wyraziste w smaku:D

Dziękujemy, aska0111
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jako przewodnik po Lublinie mojej rodziny z całej Polski zawsze jemy lodu w Bosko. Tak więc bardzo dobra opinia jest potwierdzona przez osoby postronne.
PS Dziś było Cafe Piemonte - kawa i orzechy. Rewelacja!

Dziękujemy, mariuszw007
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody bardzo dobre, szkoda tylko, że nie można dzielić jednej gałki na dwa smaki. Gałki są duże i nie da się wielu zjeść.

Dziękujemy, martakapias

Bosko - Lody Produkcji Własnej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Bosko - Lody Produkcji Własnej? Podziel się wrażeniami!