“Rozczarowanie”

Zadora - Naleśnikarnia
Nr 41 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przychodzilismy tutaj od lat.Niestety nalesnikarnia zmieniła się na gorsze.Wyglada,ze zmienił się wlasciciel.Stoliki i krzesła zostaly pomalowane na ochydny czerwony i zielony kolor.Zadora stracila swój klimat.Dawniej drewniane stoliki na nich obrusy,do tego odpowiednia muzyka.Karta tez uległa zmianie niestety też na minus,po kilkunastu klientach bedzie wymemlana.Ceny oczywiscie wzrosły co sprawia,że nie jest to już miejsce bezkonkurencyjne.Bronią się na razie smakiem.Mamy nieodparte wrażenie,ze ktoś chce wykończyć to miejsce. Szkoda bo było to naprawdę fajne miejsce.

Dziękujemy, MY8zatrutych

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Podczas wizyty z rodziną zamówiliśmy trzy różne rodzaje naleśników. Naleśniki na słodko czyli mascarpone z oreo oraz karpatka z mandarynka bardzo smaczne. Jednakże naleśnik ze szpinakiem i rokpolem rozczarował mnie. Spodziewałem się serowej uczty a otrzymałem zgrabny, kwadratowy smakowicie wyglądający ale bardzo ubogi w rokpol naleśnik. Dominował jedynie smak szpinaku. Na duży plus zasługuje możliwość wyboru placka np. Kukurydziany, gryczany.

Dziękujemy, GertBragovia
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Podczas wizyty na starówce w sobotę po 12, odwiedziłam naleśnikarnię ,,ZADORA,,.Miejsce urokliwe,klimatyczne ,naleśniki naprawdę smaczne ,kelner uprzejmy.Dziękuję , na pewno wrócę.

Dziękujemy, turystka100
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Byliśmy wczoraj około 14. Dostaliśmy kartę, chcieliśmy zamówić naleśniki z mięsem i warzywami kelnerka nam przerwała i powiedziała że żadnych nie ma bo skończyły się warzywa i mięso, że jest carnawal sztukmistrzow a szef nie zrobił jeszcze zakupów. To jakaś żenada pierwszy raz nas to spotkało. Byliśmy rok temu podczas jarmarku i wszystko było a przede wszystkim większy wybór naleśników i niższe ceny. Zmienili kartę i podejście do konsumenta.
Poszliśmy do restauracji Armrnia którą szczerze polecam pyszne jedzenie i piwo
A Zadorę będę omijać wielkim łukiem

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówione naleśniki bardzo dobre i ładnie podane. Patio bardzo klimatyczne, dające miłą ochłodę w upalne dni. Wizyta udana aczkolwiek z cenami trochę przesadzili.

Dziękujemy, michu12345

Zadora - Naleśnikarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Zadora - Naleśnikarnia? Podziel się wrażeniami!