“Smacznie, smacznie, smacznie i jeszcze raz smacznie.”
Jazzve — recenzja

Jazzve
Nr 48 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce siedmioosobową grupą przez co mieliśmy okazję spróbować większą ilość dań. Na początek przystawki: roladki bakłażanowe oraz tolma, czyli gołąbki w liściach winogron. Moje serce skradły gołąbki, ciekawie przyprawione i bardzo smaczne. Roladki wcale nie odstają poziomem. Na główne dania zamówiliśmy: Chorovac, Lula Kebab, Faszerowany bakłażan, Lawasz z serem i warzywami oraz Ołów uzbecki. Wszystko było niesamowicie smaczne, choć mnie osobiście najbardziej smakował kebab, bakłażan, a na trzecim miejscu chorovac. Lokal mały, skromny, bardzo klimatyczny. Warto zrobić wcześniej rezerwację. Z całą pewnością wrócę do tego miejsca, bo jest to numer 1 w Lublinie jeśli chodzi o ten rodzaj kuchni.

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround

Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Nie wiem co znaczy ,,Jazzve'' ale to miejsce mnie zachwyciło. Robotnicza dzielnica, stara, niedaleko browaru a już w samym centrum miasta. Podwórko jakich wiele i widać że nie ma tu wielkich pieniędzy. Co jest zatem? Miłość i pasja do jedzenia, szacunek do własnej kultury i ogromna praca. Lokal mały, gorący wieczór, stoliki na dworze, ludzi mnóstwo i panie kelnerki biegają jak w ukropie. Wybaczcie im potknięcia, One naprawdę bardzo się starają. Może i trzeba poczekać parę minut dłużej jak KFC ale efekty są niesamowite. Wszystko co jedliśmy z przyjaciółmi było FANTASTYCZNE! A jedliśmy dużo, swojego rodzaju menu degustacyjne. Polecam wszystkim którzy oczekują od kuchni orientu czegoś więcej. Właścicielce gratuluję i dziękuję za pasję, wytrwałość i przybliżenie nam kultury kulinarnej swojego kraju.

2  Dziękujemy, lulap243
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Trek10635916779, Właściciel, JazzveOdpowiedź udzielona 23 czerwca 2019

Dziękujemy bardzo za ciepłe słowa, piękną recenzję i zrozumienie naszej pracy. Słowo "jazzve" oznacza tygielek w którym przygotowujemy kawę w nasz tradycyjny sposób:) . Pozdrawiamy serdecznie .

Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Byłem z kolegą i chciałem tylko napisać, że prze-py-szne jedzenie + kapitalna obsługa i śwnietny kliat!

1  Dziękujemy, Przemysław F

Dziękujemy bardzo za miłą opinię i zapraszamy częściej w nasze skromne progi :)

Zrecenzowano 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzonko o innych niż na codzień smakach podane przez sympatyczną obsługę. Restauracja klimatyczna z tematyczną muzyką i wystrojem. Duży wybór dań i alkoholi.

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Kunegunda M

Dziękujemy bardzo za miłą opinię .

Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Do Jazzve wybraliśmy dość spontanicznie (jak na świętowanie rocznicy), kilka godzin wcześniej rezerwując na wszelki wypadek stolik. W jesienny, dość chłodny i nie przyjemny wieczór. Na małym parkingu przed restauracją było dość ciemno i ponuro. Za to w środku było bardzo przyjemnie. Na niewielkiej sali 2/3 stolików było zajęte, z kuchni roznosił się przyjemny zapach jedzenia, a w kominku palił się ogień. Kelnerka służyła radą przy wyborze dań. Mieliśmy także możliwość spróbowania dania, którego nie było w karcie. Dania były duże i smaczne. Dobre wino. Ceny przyzwoite. Restauracja godna polecenia. Ciekawe smaki, fajna alternatywa dla codziennej kuchni. :)

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, AdamP2983

Jazzve — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Jazzve? Podziel się wrażeniami!